Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyukám egyre agresszívabb...

Az anyukám egyre agresszívabb velem. Ez normális?

Figyelt kérdés

Az anyukám olyanokat mondd nekem kis apróságokért,hogy lefejez,megforgatja bennem a nagy kést meg ilyenek... eddig nem volt ilyen, szerettem anyut,de már elegem van belőle,egész nap csak a dolgot adja,és ha vmit nem csinálok meg,akkor pl 1 hétig nincs gép... ma összekentem az elmenősi ruhámat,igaz,nem kell még csak majd augusztus 13-án,de ő egyből megvert meg minden,mondtam neki,hogy csak be kell tenni a mosóba és kész is...

aztán a számra ütött... na ennyit arról,hogy szeret...

valakinek ötlete? mindenkinek ilyen az anyja?

most 13 éves vagyok, 8-ba megyek, és mivel 4 db 4-esem lett év végén,azért is lekiabált,hogy miért nem vagyok kitűnő,miért nem tanulok -.-

értelmes válaszokat várnék, mert kritikus a helyzet :(



2012. aug. 2. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha egyéb változás nem állt be anyukád életében (pasi, munkahely), akkor azt kell mondjam, itt a klimax. Van aki meg sem érzi, de sajnos van aki teljesen kifordul önmagából.

A rossz hír az, hogy ez hosszú hónapokig eltart, a jó viszont, hogy könnyen lehet kezelni.

Vegyél neki szóját rágcsálni, vagy normális pillanatában mutasd meg neki ezeket a szereket:

[link]

2012. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
xDD megpróbálkozom vele
2012. aug. 2. 10:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én anyukám is ilyen (volt). Idegességében olyanokat mondott, hogy éjjel kinyírlak, megöllek, stb. Ott tartottam, hogy bezártam éjszakákra az ajtómat.


Akkor borult ki nálam a bili, amikor - szerinte viccesen - azt mondta a barátomnak, hogy megöli. Akkor fogtam magam, berontottam a nappaliba, leüvöltöttem a fejét, hogy mégis ezt hogy képzeli, hogy mondhat ilyet neki és a saját gyerekének, stb.


Azóta egyszer sem mondja...

2012. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
próbálkoztam ezzel én is,de nekem komolyan veszi,és csak elver,hogy hogy merek neki ilyet mondani,ő van felháborodva...
2012. aug. 2. 11:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor hagyd a fenébe, ha egyszer ilyen undorítóan viselkedik.

Vagy megpróbálhatod azt is, hogy egy alkalommal, amikor ilyet mond, azt mondod, hogy félsz tőle, éjszaka zárt ajtónál alszol, nehogy megöljön..


Szerintem ő is csak "viccből" mondja, nem hiszi, hogy komolyan veszed.

2012. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, az hogy jól elgyepálja minden ilyen alkalommal, szerintem nagyon durva, és jelzi hogy nem viccnek szánja.

Gondolom egyedül nevel.

Nagymamád, nagyobb tesód nem tud esetleg segíteni?

2012. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

apukám is van, nem váltak el,csak ritkán van itthon...

ez is gond lehet ? :(

2012. aug. 2. 12:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én anyám is ilyen sajnos :S

Szerintem az én anyám azért ilyen, mert nem veszi észre, milyen undorítóan viselkedik és ezzel elriasztja magától a környezetét is, ezért egyedül érzi magát és persze a többiekre van kiakadva, hogy nem foglalkozunk vele. Lehet, a te anyukáddal is ez van, nem tudom, mit tehetnél, hiszen a viselkedése miatt gondolom nem tudsz vele normálisan beszélgetni. Én ahogy lehetőségem lesz rá, elköltözök innen minél távolabb...Neked is ezt kellene tenned, addig is kitartás!

14l

2012. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!