Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már az elején úgy érzem...

Avellana kérdése:

Ha már az elején úgy érzem többször is, hogy nem szeretném, akkor valóban jobb lenne kilépni belőle?

Figyelt kérdés

Három hónapja vagyunk együtt, ebből kettő távkapcsolat - túl nagy a távolság, találkozni nem tudunk. Nagyon kedvelem, de már többször is felmerült bennem, hogy nem akarom. Nem akarok vele lenni, vele menni akárhová.

De rosszul érzem ez miatt magam, mert a gondolataim (amik vele kapcsolatosak) többsége arról szól, hogyan vethetnék véget, hogyan lenne a legegyszerűbb. Ő viszont úgy érzem, nagyon odavan értem. Nem akarom áltatni!

Mit gondoltok: ez csak annak tudható be, hogy két hónapja távol van, vagy tényleg nincs erre szükségem?


2012. aug. 4. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jobb lenne kilépni ebből még most.Felesleges tovább áltatni őt és magadat is.
2012. aug. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ilyen sokszor gondolsz rá,hogy nem akarsz vele lenni,akkor jobb lenne szakítanod,szerintem inkább azt kéne érezned,hogy mennyire hiányzik,nem arra gondolni,hogy lehetne véget vetni a kapcsolatnak.Jobb lenne kilépned igen.
2012. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős. Ki fogsz lépni, keresed a módját, de ki fogsz lépni.
2012. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá szükséged. Jobb, ha gyorsan kilépsz, csak az időtöket vesztegeted.

Számára megalázó, ha áltatod, szórakozol vele. Neked sem esne jól, jobb az ilyenen hamar túlesni.

2012. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ki, nem szereted nem akarod, minek lennél vele? Add meg neki az esélyt, hogy találjon valakit aki szereti
2012. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! : )
2012. aug. 4. 12:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Lepj ki, igy leszel korrekt magaddal es vele szemben is.

Nekem egy ot eves kapcsolatom kezdodott igy.

Naiv voltam, befolyasolhato, akkor koltoztem el a szuleimtol frissen, koliba, nem nagyon volt senki, aki hatarozottan tamogasson.

Megismerkedtem egy sraccal, aki mar a masodik randin odaig volt ertem, idosebb is volt, es konkretan randi vegen elsirta nekem magat, hogy ot elhagytak a szulei 12 evesen (valoban igy volt), soha nem tartozott senkihez, a kapcsolatai is vontatottak voltak, vagy kuldjem el most, vagy soha, mert meg egy csalodast nem bir ki.

Akkor kellett volna elkoszonnom, de sajnaltam es nem mertem.

Teltek a hetek, minden alkalommal ugy mentem vele talalkozni, hogy inkabb nem akartam, nem is vonzott igazan. Ugy elvoltunk, baratnak jo lett volna, pasikent nem.

De teltek a hetek, honapok es megszerettem persze, de kb csak a masodik ev volt az, amikor valoban jo parkapcsolatunk volt.

Amint megerezte, hogy mar nem kell ertem harcolni, egybol viSszaelt ezzel.

Masodik ev vegen elkoltoztem tole, de akkor sem adta fel, ahanyszor szakitasra keszultem mindig elojott belole a sebzett szivu enje. Es ismet nem volt szivem szamitani.

Bevallom, a harmadik evtol en mar ugy viselkedtem, mintha nem is lenne parom, nem is eltunk egyutt, heti egyszer talalkoztunk par orara, szex sem volt.

En ismerkedtem, sot, tobb kapcsolatom is volt es nem is titkoltam, vartam, hogy szakitson.

De nem tette.

Vegul otodik evben en tettem meg.

Es meg utana is jo sokaig bennem bizott, konkretan akkor hagyott nekem beket, amikor mar ferjhez mentem evekkel kesobb, illetve megtudta, hogy babat varok. Azota mar nem jelentkezik (ennek is mar ot eve).

Es latod: kibirta, nem lett semmi baja, hirtelen talalt maganak baratnot es lett gyereke is.

Ot evig raboltuk egymas idejet, energiajat, sokat kinlodtunk mind a ketten.

Te most vagy ott, ahol en voltam, en rosszul dontottem.

OK, minden ember es kapcsolat mas, de en ebbe igy nem mennek bele a helyedben, en mar megtanultam a sajat boromon, hogyha egy kapcsolattal mar az elejen ilyen gond van, akkor abbol nem lesz semmi jo.

2012. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!