Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apa életveszélyesen fenyege...

Az apa életveszélyesen fenyeget engem, és már többször meg is ütött. A fiát is veri, rugdossa. Nincs hova menekülnöm a gyermekekkel. Albérletet nem tudok fizetni, munkanélküli lettem. Hova menjünk, mint csináljunk? Hol kaphatnánk valóban segítséget?

Figyelt kérdés

Nagyon félek,nehogy egyszer tényleg betartsa az ígéretét és megöljön minket, sose lehet tudni ilyen labilis személyiségnél :(

Aki hasonló helyzetben volt,kérem segítsen hogy lehet kimászni belőle???Köszönöm előre is.


2011. máj. 12. 10:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Menj anyaotthonba, azonnal.

Ha beírod a google-ba találsz a környéketeken,

de itt a Lea honlapja, ha őket hívod segítenek!

[link]

2011. máj. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Minél előbb költözz el, mikor nincs otthon, azonnal pakolj, és menj! Ha van olyan családtag, batár, akihez átmenetileg bekültözhetsz, akkor oda, de minél előbb! Ha a gyerekhez egyszer is hozzáért, azonnal tegyél feljelentést a rendőrségen, és a gyámhivatalnál! Mostanába nagyon komolyan veszik az ilyen ügyeket! Ha csak ti ketten vesekedtek, stb, akkor azt nem annyira, de ha a gyerekt is bántalmazta, akkor igen! Utána próbálj keresni valamilyen anyaotthont!
2011. máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
A helyi családsegítőkhöz kell fordulni.
2011. máj. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Kié a lakás?
2011. máj. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%

És még "apának" hívod...Először azt hittem, az apádról beszélsz.

Ha a gyerekre kezet emel, akkor miért nem szóltál eddig a rendőrségnek, gyámügynek, gyerekorvosnak, akárkinek?Ez a Te felelősséged!Mindig van kiút, vállalj el akármilyen tróger munkát, csak legyen kereseted, hogy el tudd magatokat tartani.Nincs más lehetőség.Ha meg nem lépsz, majd elviszik a gyereket állami gondozásba a bántalmazás miatt, mert egyszer úgyis kiderül.

Fel vagyok háborodva, de nem csak az "apára", hanem Rád is, hogy ilyen tehetetlen vagy.

2011. máj. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

1. beadni a válópert

2. kérni a szülői felügyeleti jog megvonását

3. kérni a láthatási jog megvonását.

4. igenis kérni a távolságtartást, ha kell 30 naponként a váláskimondásáig.

5. ajtón zárat cserélni.

6. nem apázni egy ilyen férfit.

2011. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel magnóra amikor dühöng vagy telefonnal videóra és így alá tudod támasztani a felügyeéleti jog megvonást,
2011. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd tovább fajulni a helyzetet! Igen, menj anyaotthonba, és minél előbb vállalj bármilyen (vállalható) munkát. Add be a válókeresetet, kérhetsz távoltartást, és gyerektartást is. De ahhoz, hogy ne kerüljön szegény gyerek gyámhatóság felügyelete alá, neked is dolgozni kell! Sok sikert!

www.lea.hu

www.nane.hu

2011. máj. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
1%

Én csak azt tudom javasolni, hogy szólj egy barátodnak, biztos segítene ideiglenesen...


DE az a nagy probléma, hogy az ilyenek, mint te, mindig csak a hülye kis családjukra figyelnek, és hopp, hol vannak a barátok? Ne haragudj, de én részben megvetlek, magadnak csináltad, hogy csak ez az egy idióta ember van az életedben... És nem... ez akkor se normális, ha életed végéig boldogan élnétek. Barátok kellenek. Ha nem is több, egy... Gratulálok, egyedül vagy, így jártál... Sajnálom, de nagyon nem tudlak sajnálni.

2011. máj. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
2%
Ja, és várom a lepontozást... de figyeljétek meg, a s*ggnyalással se jut többre a többi hozzászóló... Ez egy anonym oldal. Ha rápirítok, talán észbe kap. A mézesmázos duma még nem mentette meg senki életét.
2011. máj. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!