Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Tönkremehet egy videókárt...

Üdv! Tönkremehet egy videókártya a számítógépben? Ugyanis egyre többször előfordul, hogy ugyanaz a játék menet közben lefagy, kikapcsol, vagy el sem indul. Azt javasolják, cseréljem ki v. kártyát. Valóban az a megoldás?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen tüneteket még száz más dolog okozhat.

Egyenlőre még nem cserélnék semmit.

Nyomozgass inkább...

2011. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na már most ha csak ugyan annál a játéknál csinálja akkor ott inkább szoftveres gond van még pedig a játékban.

Ha másnál is csinálja hát akkor sajnos 1000+1 probléma lehetőség van PL.:vírus, esetlegesen gyenge hardver, akár még ram vagy merevlemez hiba is szúval sok minden én előbb megpróbálnék egy windows reinstallt szerintem az rendbehozná.

2011. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármi tönkremehet a gépben is, meg azon kívül is. Ez a szép a hibakeresésben. De ahogy előttem már leírták, meg kell keresni a valódi okot. Ez ugye lehet hardveres, vagy szoftveres. Telepítsd ujra a vidikártya driverét. Ellenőrizd a ramokat is, közöttük is lehet bűnös. Ha csak az a játék okozza a bajt, akkor ne használd, amíg rá nem jössz az okára. Jó hibakeresést.
2011. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Telepítsd a Furmakot.

A Furmark futtatása alatt (jól meghajtja a videokarit) láthatod nem melegszik-e túl a kártya.

[link]

2011. dec. 29. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Petka7 válasza:
Nekem is volt már ilyen problémám. A hűtőventillátor "állt be" kicseréltem és ok. Nézd meg forog-e a ventillátor.
2011. dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!