Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudtam hogy a bátyámat...

Megtudtam hogy a bátyámat csalja a barátnője és még csak én tudok rólla! De félek hogy ha csak neki mondom akkor ugyanúgy mit folytatja tovább, de ha tesónak akkor meg csinál magával valamit! Adjatok már valai tippet hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
beszélj a csajjal meg azzal akivel csal
2012. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%

Semmit. Ez nem a te életed, nem a te dolgod. Bármit teszel, az pont annyival több, mint amennyit tenned kellett volna.

Nem sok közöd van sem a testvéred magánéletéhez sem pedig a barátnőjéhez.

Persze, szar dolog a "tudás", de mégis úgy gondolom, hogy ezt nem a te dolgod rendezni.

2012. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Csak tesómat anyagilag teljesen lehúzza! és az hogy nem az én dolgom ez nem igaz! azért vannak a tesók egymásnak hogy ha a másikkal rossz történik segítsék! Lehet te nem így vagy vele de én igen! ;)

És azzal mire mek ha a pasival beszélek, vagy mit mondjak ?

2012. aug. 5. 16:38
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A tesoddal beszelj! En tuti ezt tennem.
2012. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Te honnan tudod ezt? Valaki mondta, hogy hallotta? Mond el a tesódnak, hogy mit tudsz, vagy mit hallottál.
2012. aug. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nagyon hirtelen bedühödik, és félek hogy csinál magával valamit, mert az ajtóig nem lát a csaj miatt! ha nem így lenne már rég elmondtam volna, de félek hogy csinál valamit magával :( amit nem szeretnék! ezért nemtudom mit kéne tegyek... :/
2012. aug. 5. 16:45
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mond el a bátyádnak. Ha az én testvérem lennél elvárnám hogy elmond és forditott esetben eszembe sem jutna hogy a hátad mögött részt vegyek egy ilyenben.
2012. aug. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát gyanakodtam, és kideritettem, és igazam lett! :S
2012. aug. 5. 16:48
 9/14 A kérdező kommentje:
red4me: ezt szeretném!!!!! de egyszerűen féltem, mert ha magával csinál valamit akkor én abba beleőrülök!
2012. aug. 5. 16:49
 10/14 anonim ***** válasza:

Mikor akarod elmondani, miután elvette és lesz két gyerek? Akkor vajon mit tenne, ha már most ilyen rémisztő a helyzet.

Lesz még ilyen az életében, fel fogja dolgozni.

2012. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!