Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megtudtam, hogy a páromnak...

Ha megtudtam, hogy a páromnak nem sikerült egy állásinterjú amiben nagyon bízott (én ellenőrzöm az e-mailjeit), hogy közöljem vele? Hol, mikor, hogy, vagyek neki valamit ami jobb kedvre deríti? Ti hogy közölnétek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem a világ legszörnyűbb dolga, de úgyis kíváncsi vagyok, és várom a válaszaitokat. Köszönöm:)
2012. máj. 2. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kertelj, mondd el egyszerűen. Csak jobban letöri, ha ehhez kész 'rosszhír közlő ünnepséget' szervezel és megajándékozod. :)

Én legalábbis jobb szeretem, ha egyből közlik, nem beszélnek mellé meg ilyenek.

2012. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondanám. És segítenék neki másik állást keresni.


Felesleges rizsázni. Értékelni fogja az őszinteséged.

2012. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
keress olyan munkákat,amik érdekelhetik,könyvjelzőzd be,és mondd neki,hogy drágám,irtak,nem téged választottak,de ne csüggedj,nézd miket találtam,ezek között lehet ott a tökéletes csak rád váró munka
2012. máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez rossz hír,kellemetlen de közel sem a világ legszörnyűbb dolga.Álláskeresőként elmondhatom hogy majdnem mindennapos volt hogy valahonnan ilyen-olyan oknál fogva elutasítottak.Tovább kell lépni,én sosem tekintek biztosnak egy állást addig míg el nem kezdek benne dolgozni,így nem ér nagy csalódás.Mondd el tárgyilagosan hogy sajnos van egy rossz híred...,egy felnőtt férfi nem roppan össze ettől.

A világ legszörnyűbb dolga pl egy halálos betegség vagy hasonlók,ez még messze nem olyan rossz.

2012. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!