Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt a nagyim, és kiposztol...

Kerdesesficko16 kérdése:

Meghalt a nagyim, és kiposztoltam facebookra. Mi a baj?

Figyelt kérdés
Egyből elkezdtek jelentgetni, meg írták hogy milyen hülye vagyok! Mi a bajuk?
2012. aug. 6. 12:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

Az a bajuk, h tahó vagy.

Nagyon sokan használják az internetet, facebook-ot, de sajnos nem alakult ki semmi etikai szabályrendszer.


Halálesetet nem posztolunk ki, mire vártál, majd 20-an lájkolják???

2012. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

ez attól is függ, mi írtál ki. Ha azt, hogy elhunyt és temetése ekkor és ekkor, az talán még belefér.

Mit írtál ki????

2012. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, az én ismerőseim is kiszoktak, h ertesuljon, aki ismerte.

Ennyi erővel az újságban meg a városi tvben is tahosag megjeleníteni.

2012. aug. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
anno én is kiraktam. és mi ezzel a baj? kiírtam h a mennybe ment,és szeretjük és soha nem felejtjük el. senkis em lájkolta,ellenben rengeteg szép búcsú idézetet,részvétnyilvánítást kaptunk
2012. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha "rendesen" posztolod ki, hogy esetleg a távoli rokonok és ismerősök értesüljenek róla, az nem baj. Hogy raktad ki? Egyébként őszinte részvétem!
2012. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Én se posztolnám ki, olyan mintha reklámozni akarnám magam és sajnáltatni....a közeli ismerősöknek, barátoknak mondanám csak el, és h miért leszek ezentúl letört.

Ha egy ismertebb ember volt, max akkor...(gondolko itt arra, hogy adott városban volt neve, tanár volt, stb...)

2012. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, szerintem ez nem olyan dolog, hogy mindenkire tartozik. Nekem eszembe nem jutna ilyet kiírni. Ha vannak olyan személyek, akik közel állnak hozzáám, max nekik elküldöm egy üzenetben, na de nyilvánosan olyan hülyén jön ki. Egy barátnpmnek is most halt meg a mamája, nagyon szerette, de nem posztolta ki, hanem nekem pl. üziben írta meg, hogy most emiatt nincs jól, és lehet lassabban fog válaszolni.
2012. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
78%
Szerintem is ha ilyen dolgot kiírsz,az olyan,mintha sajnáltatni akarnád magad. Minek mindenkivel megosztani? Nem értem az ilyet.:/
2012. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor én mit szóljak??

Nekem 2 hete az anyám halt meg,és a szomszéd kirakott olyan képeket hogy a tűzoltók éppen törik fel a zárat, vagy a hordágyon,letakarva viszik el a holtestét.

2012. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%

A facebookot legtöbben barátokkal való kapcsolattartásra és bulik szervezésére használják, másnak is elrontod azzal a kedvét, ha szembesül egy családi tragédiával.


Én pl. családban otthon nem szoktam arról beszélni, ha olyan ismerősöm hal meg, akit nem ismertek, vagy arról ha csúnya közlekedési balesetet látok és még egy csomó hasonló sokkoló dologról, ami csak elrontaná a kedvüket.

2012. aug. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!