Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagybátyám miért nem akarja,...

Nagybátyám miért nem akarja, hogy a kisfiáról tegyek fel képet a facebookra?

Figyelt kérdés
Hétvégén voltunk nálunk csináltam egy nagyon aranyos képet a babáról, gondoltam felteszem a közösségi oldalra. Erre ma írt, hogy legyek szíves levenni a képet. Nem értem mi a baj ezzel, ő is rakott fel a kicsiről képeket, még be is jelöltem a képen, hogy lássa, hogy felraktam. Még ha valami baja lenne a kicsinek talán megérteném de gyönyörű, egészszéges baba. Olyan kellemetlennek érzem ezt a helyzetet, már most gondolkodok, hogy milyen kifogást találok ha legközelebb mennénk, vagy jönnének... :(
2012. máj. 28. 20:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Én írtam volna neki, hogy oké, de indokolja meg. Te miért nem tetted?
2012. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem ez elég undokság! Több hasonló kérdés is merült már itt fel, amit olvastam, sosem fogom megérteni ezeket a szülőket, talán csak ők szeretnének vele dicsekedni illetve dicséreteket begyűjteni!

Emiatt azért ne kerüld őket! Ne keseredj el miattuk!

2012. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Á, az egész Facebook egy nagy hülyeség! Ne is törődj vele!
2012. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Az övé a gyerek, joga van eldönteni milyen képeket raknak fel róla és hova. És a facebook csak egy buta oldal, gondolom ő nem tartja fontosnak, hogy fent legyen a gyerek és meg legyen jelölve, nem ekörül forog az élete. Nem akar olyan szülő lenni akinek 100 ugyanolyan képe van fönt szerencsétlen gyerekről. Nem tudom téged miért zavar? Te örülnél neki ha az edgeélyed nélkül töltenének fel rólad képet? A gyerek meg még nem tud magától nyilatkozni.
2012. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Én is ilyen szülő vagyok, én teszek fel képet, mert alig van 30 ismerősöm, akikről tudom, nem élnének vissza a képekkel. Viszont senki másnak nem engedem, hogy feltegyen, mert az ő ismerőseiket nem ismerem, nem tudom, kik ők, és nem akarom idegeneknek is megmutatni a családi képeket, főleg nem babát, akiért én felelek. Na ezért.
2012. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az bunkóság, hogy a szülők engedélye nélkül töltöttél fel a gyerekről képet.
2012. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Ő is rajta volt a képen? Hát akkor lehet nem tetszett neki ezért levetette. Vagy azóta valami történt? Nekem minden ismerősöm tesz fel a keresztgyerekéről, unokaöcs, unokahúgról stb. De csak az ő gyereke..
2012. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Én válaszolnék neki, hogy ne haragudjon ha megsértettem vagy megbántottam ezzel, nem állt szándékomban, illetve rákérdeznék finoman, hogy mi az oka annak, hogy ellenzi azt, hogy képet rakjak fel a babáról. Ebből azért nem hiszem hogy gond lenne és legalább a konkrét okot is megtudnád.
2012. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
ha meg megkért akkor meg ne agyalj a xarságodon, hanem vedd le a p1csába, mert nem a tied a gyerek. Téged se mutogatnak a fél világnak úgy hogy nem adtál beleegyezért, és egyenlőre a szülő a felelős a gyerekért.
2012. máj. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Lehet például babonából is. Olvastam ilyenről már. Aki másnak a ( másolt)képét uralja, az annak a lelke fölött is rendelkezik. Lehet, butaság az internet korában, de az ő gyermeke, az ő hite.
2012. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!