Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyumat zavarja ha néha...

Anyumat zavarja ha néha kiírok valamit Facebookra. Ennyire zavarja?

Figyelt kérdés

Nnagy ritkán ki szoktam írni 1-2 állapotot Facebookra. Pl: Ha valamiért nagyon jó kedvem van, vagy ha valami érdekes történik velem. Nem minden nap minden órájában posztolgatok, csak 2 naponta egyet maximum. Anyumat szerintem zavarja, hogy egy két kiírásomat a szomszéd lánytól hallja viszont. Pl: Láttam jó kedve van xy-nak. Anyum meg ilyenkor csak úgy válaszol, hogy: Igen biztos..Az előbb beszéltem vele,de nem említette.


Az zavarja anyumat, hogy nem mondom el minden mozzanatát a napomnak, hanem visszahallja másoktól?


19/L


2012. febr. 8. 19:21
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha helyenként hibásan vagy zavarosan fogalmaztam, de épp most szólalkoztunk össze telefonon keresztül, így kicsit felzaklattam magam.
2012. febr. 8. 19:25
 2/27 anonim ***** válasza:
64%

Engem, mint szülőt 2 dolog zavarna:

1) a gyerekem mindenkivel megosztja az életét (akármilyen rendszerességgel), csak velem nem

2) olyasmiket ír ki ilyen oldalakra, ami nagyon személyes, és/vagy amivel vissza lehet élni

2012. febr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
jah meg ha trágár szavakkal meg amit első ír....most erre csak az a megoldás ha nem írsz ki semmit :)
2012. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

De csak általános dolgokat írok ki. Például: ,,Indulás (helységnév)-re. :) amúgy ott tényleg szakad már a hó?"

vagy ,,Csak nem úszom meg, hogy pénteken ne legyenek óráim..Reggel nyolctól..Méghozzá (tantárgynév)! Jaj..."


Ezek nagyon személyesek? Ennél durvábbakat nem írok ki soha

2012. febr. 8. 19:29
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem 19 éves vagy, nem akarjon már anyukád leszabályozni. Az oké, hogy 13 éves lányt leállít, hogy oké, akkor nincs facebook ha meztelen képet raksz ki (ez csak egy pl volt bocsi) de 19 évesen had legyen már életed, úgy hogy legalább facebookozhatsz.. Viszont ha a szexuális élményeid írod ki, akkor megértem anyud, de nem hiszem hogy itt arról lenne szó. : )14L
2012. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
58%
És mégis miért hiszed, hogy zavarja? Egyszerűen tudomásul vette, amit a szomszéd lány mondott és ennyi. Mit kellett volna erre felelnie a csajnak? Vagy neked miért említette volna ezt? Szerintem pont sz*rik bele, mit posztolgatsz és neked pont az a bajod, hogy nem véleményezi. Ujjongva szaladjon hozzád: "Jaj, kislányom, hallom: jó kedved van!"
2012. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Konkrétan telefonban leszidott, hogy ,,jó lenne ha nem írnék ki minden szart a Facebookra, és jobban tenném ha törölném is magam.."


De nem törölhetem magamat, mert azon tudom tartani a kapcsolatot az évfolyam és csoporttársaimmal.

2012. febr. 8. 19:37
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Meg szerintem ne anyukád döntse el már hogy töröld magad. 19 éves vagy, nem 9 : ) Jó, hogy szeretne megóvni, de ennyire nem kéne..
2012. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%

Mert gondolom hülyeségnek tartja az oldalt. Részben érthető is, mert sok idióta hülyeségre használja és a tanulástól veszi el a figyelmüket.

Le tudnám fejelni az olyan hülye tyúkokat, hogy még a buszról leszállás közben is a facebookot pötyögi... Tiszta függők az ilyen emberek.

2012. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%

na és ha hülyeségnek tartja, akkor ő miért is van fent? különben honnan látná?


amúgy meg, felnőtt vagy, másrészt, mi köze hozzá?

2012. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!