Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen mentél először...

Hány évesen mentél először házibuliba? Gyerekedet mikor fogod engedni?

Figyelt kérdés
Minden korosztály válaszát szívesen fogadom. kort és nemet irjatok:D
2012. aug. 6. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én első házibulim, illetve a gyerekem első házibulija között szerintem hatalmas különbség lesz, már ami a mostani, nem éppen pozitív trendeket illeti. Én 14-15 éves korom körül voltam először igazi házibuliban, de most ahogy hallom már 12 évesen is természetes ez. Én még melegítőben mentem, ez most már nagyon ciki lenne. Szerintem inkább attól függne, hogy mikor engedném el, hogy mennyire lenne érett, mennyire bíznék benne, hol lenne a buli, ilyesmi. 30/N
2012. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gyerekzsúrra már 7 évesen, 12 évesen már a szülők sem voltak ott a buliban. Alkoholizálós buliba 15 évesen vitt el a fiúm. Gyerekemnek ugyanezeket megengedem.
2012. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 okoska31 ***** válasza:
100%

effektív házibuliban 15 évesen voltam először, ez 17 éve volt.

mondjuk én soha nem ittam alkoholt (azóta sem), meg férfi vagyok.


Ha így nézem, akkor az italfogyasztás +1 év, ha lány és nem fiú +2 év. Persze attól is függ, hogy milyen társasággal menne. és hova.

2012. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
talán 16-7 lehettem. inkább ilyen baráti összejövetel volt, társasoztunk stb. egyszer 16-ba lementem a morrison's-ba. 20L
2012. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban voltam először házibuliban, mégpedig 7. év végén. Akkor voltam 13 éves. Afféle majdnem ballagók bulija volt, nem a tökrészegségről vagy a szexről szólt. Ment a zene, beszélgettünk és jól éreztük magunkat.

Egy ilyen buliba és ennyi idősen a gyerekemet is elengedném.

25N

2012. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a régifajta házibulikról beszélünk (tehát ahol nem a szex meg a pia a menő), akkor már egész kicsi koromban, 7 évesen is voltam. (Osztálytársak szülinapi bulijai, osztálybulik, táborok...)


A mai értelemben vett buliban sosem voltam, és nem is vágyom oda.


27/N

2012. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen.De pizsamában horrort néztünk,vizipipáztunk,söröztünk,zabáltunk,csacsogtunk.Csak csajok,6-7 fő. :)

Attől függ,milyen lesz a gyerekem.Ha olyasmi,mint én voltam,el fogom engedni 14-15 évesen.

2012. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb 13 évesen voltam először bulizni (házibuli is, meg rendes buli is )

Korainak tűnik, de felnőtt, megbízható ismerősökkel mentem, ráadásul ismertek a szüleim, hogy nem fogok se inni, se drogozni, se fiúzni.

Akkor fogom elengedni a lányomat, ha megbízok benne, és tudom hogy ésszel fog bulizni. Azt sem bánom, ha megengedni, hogy én menjek érte és a barátaiért hajnalban. Nekik is könnyebbség, nekem pedig megnyugtató. De ha ez ciki lesz neki, és tudom, hogy máshogy is hazajut biztonságosan (tehát nem részeg sofőrrel) akkor elengedem.

2012. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%

15 évesen. Gyerekemnek szerintem később engedném meg, pláne, ha reggelig kimarad, osztom annak a válaszadónak a véleményét, aki írta, hogy a mai világ sokkal jobban züllik, mikor én voltam tini, sokkal jobb volt.

22/L

2012. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szülő nélküli buliba úgy 15-16 évesen ha jól emlékszem.

Nekem nincs gyerekem (és nem is lesz), szóval a kérdésnek ezt a részét passzolom.

30/N

2012. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!