Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Új nagyon durva fejlemények:...

Új nagyon durva fejlemények: "Szerintetek ettől változott meg a viselkedése? " -> Na most mit tegyek? :-/ Újabb kérdés

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



Ennek a nagyon durva folytatása következik, kérlek olvasd el.


Pár napig nyugi is volt. De utána kezdődött minden előlről, de sokkal brutálisabban. Most már ott tartunk, hogy tönkretesz engem, próbálja kicsinálni fateromat, és nagyszüleimet.

De ami végképp kiverte a biztosítékot az az, hogy próbáltam segíteni neki takarításnál, 3x is felajánlottam a segítségemet, mert láttam, hogy nem fog boldogulni. 3x is elutasított, 3.-ra úgy, hogy kell a fr@ncnak a segítségem. Jólvan, lenyeltem, elmentem haveromhoz, visszaértem kb. 1 óra múlva, és azzal fogad szószerint idézek: "Na itt vagy te roh@dt szemétláda kölök, hogy semmit nem segítessz, csak itthon lógsz, vagy csavarogsz."

Innen már végleg semmibe vettem anyámat, és elmondtam neki a véleményem: "Na most lett elegem az egészből, tudod ki a szemétláda, te roh@dék. Próbál segíteni az ember elküldöd, és még a hibás. Mész te a f@szomba. Most már nem elég, hogy engem teszel tönkre, de most már az egész rokonságot. Miért nem mész el, és hagysz minket nyugodtan? Ja hogy nincs rá pénzed. Mindig példálózol, hogy neked van csak érettségid, mégis egy sz@ros büfében dolgozol 4 órában, miközben fater 2 szakvizsgával, saját céggel keres az egész családra. Te meg annyit sem keresel, hogy egy havi lakbért kifizess."

Erre természetesen elrohant, meg leosztott, pedig tudja, hogy igazam van. Meg azzal jött, hogy nem tv-zhetek, mert ilyen rohadt g*ci voltam vele. Én meg beültem az ajtó elé, hogy ne tudjon bejönni. Meg, hogy ő nem fog fizetni nekem semmit. Hát nagyon besz@rtam.

Elmondtam ma fateromnak az egészet, és ő is gondolkodott rajta, hogy elküldi innen, mert nem bírja tovább se ő, se nagyszüleim, és neki szólt már 4 szomszéd is, hogy csináljanak valamit vele, mert ez nem állapot, gyakorlatilag anyám nem beszámítható. Így megmondták mind a 4en.


Itt már nincs mit tenni, a tegnapi eset óta csak papíron az anyám, és szeretné mindenki ha elhúzna a ...ba. Hogy tudnánk rávenni, hogy fogja magát és menjen innen, hogy végre legyen egy kis nyugtunk? Mindenkinek így lenne a legjobb, kivéve neki, de őszintén megmondom, eljutottam arra a pontra, hogy teljesen lesz@rom, akár mehet a híd alá is tőlem. Aki így beszél a saját fiával, családjával, anyósával, az megérdemli.



17/F


2010. ápr. 2. 21:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
sztem anyukádnak szakemberre lenne szüksége, és nektek is - sajnos az ő hibája miatt - , na meg egy jó családterápiás szakembert sem ártana meglátogatnotok
2010. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Hú ez iszonyú durva.De szerintem anyukád beteg.Depressziós vagy valami komolyabb mentális betegsége van.

Mindig is ilyen volt?Úgy értem kiskorodban is?Sokszor kikaptál?

2010. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Végigolvastam mindent, az előző kérdésedet is. Szerintem anyukádnak sürgősen orvosra van szüksége. Ha apukáddal jóban vagy, akkor legalább együtt kézenfogva elvihetitek pszichológushoz. Beszéld meg apukáddal. Szerintem ha elzavarjátok,akkor szétszakad a családotok, és onnan már nincs visszaút. Hidd el, valami nincs rendben a fejében, ne küldjétek el, mert még valami kárt tesz magában. Mióta csinálja amúgy ezt? Mert ha belegondolsz 16 évig nevelt szeretettel, most lehet, hogy beteg és ti nem segítetek neki, hanem elzavarjátok? Vagy mindig ilyen volt? Még az agydaganatok is okozhatnak ilyet, tanultam.
2010. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam elejétől végig! Itt tudod ki a leggyengébb láncszem az apukád!Neki kellene anyukádat helyre rakni, elvégre közösen csináltak téged. Én bizony ha a gyerekemmel így bánna az anyja, megrángatnám a pulóverét az biztos. Figyelj már nem iszik véletlen a te anyukád? Azoknál szokott ilyen viselkedés kialakulni, amikor józan minden oké, és amikor be van rúgva, vagy spicces agresszív. Ezt a problémát apukáddal együtt kellene megoldanotok, mert egyedül nem boldogulsz.
2010. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21:26-os vok, most látom, hogy évek óta ezt csinálja. Akkor rakjátok ki, apukád ha elválik tőle, akkor véget vethet ennek. Mindenképp szövetkezz apukáddal!
2010. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Erről is beszéltünk faterommal. Mondta, hogy még felnőttkorában is úgy kezelték/nevelték mint egy gyereket.

Nem hiszem, hogy mentális baja van, mert a többiek előtt úgy tudja játszani a jajj kicsi fiacskám álcáját, hogy csak nézek.

Tudjátok régebben én is úgy voltam, hogy biztos valami nem jó, nem baj úgy is kezelem, aztán már úgy, hogy ennyire nyanvadt nem lehet egy ember, de mégis az anyám, csak nem szólhatok már be neki. Tegnap eljutottam arra a szintre, hogy csak egy ember, akit TISZTA SZÍVEMBŐL GYŰLÖLÖK, és szeretném ha kilépne az életemből.

2010. ápr. 2. 21:29
 7/23 A kérdező kommentje:
Ja igen, és mondta még faterom, hogy nagyon csodálkozott, hogy eddig tűrtem, és ne aggódjak ne is fogadjak el tőle semmit, ha kell bármi szóljak neki, és segít, anyámat meg szarjam le. Ha problémázik, szóljak, és leállítja, ha végképp nem sikerül semmi repül innen.
2010. ápr. 2. 21:34
 8/23 anonim ***** válasza:

Szerintem is szakember kell ide. Próbáljátok meg!


ui. remélem jobbra fordul a helyzeted anyukáddal!

2010. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Huh, hát nagyon sajnálom a dolgot. Hidd el, megértem, én is egy mentális beteg, depresszív őrülttel kell együttéljek... :S

DE! attól még hogy mások előtt tudja adni a jó anyukát, lehet beteg. ilyenek pl a paranoiás betegek. az ember észre se veszi, hogy beteg, mivel csak néha kattannak be...

szóval bármily nehéz is, szerintem sem kimondottan megoldás, ha kiteszitek a szűrét, mert nem biztos hogy meg tud majd élni. Jobban tennétek, hogyha pszichiáterhez fordulnátok. Ő tudna neki gyógyszert adni, vagy ilyesmi.

2010. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

21:26 82%-os.


Ezt már évek óta így csinálja. Próbáltuk nem egyszer beszélni vele, legutóbb kb. 3 napja, amikor elmondtuk neki, hogy nem zavarja, hogy a szomszédok sem tartják beszámíthatónak? "Leszarom". És azt is, hogy a gyereked teljesen ki van miattad? "jaaaajjjj szegééééény (gyúnyosan)


Aki így viselkedik, és ilyen hangnemben, stílusban beszél a fiáról/fiával az tegyen is kárt benne, nem fog hiányozni és ezt a lehető legkomolyabban mondom

2010. ápr. 2. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!