Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányosan terhesen?

Magányosan terhesen?

Figyelt kérdés
Sajnos megrövidült a méhnyakam és a doki ágynyugalomra,pihenésre és szex mentes időszakra intett. A párom szerint emiatt,hogy odafigyelek és nem emelek és ha érzem,hogy megfájdul a hasam és megkeményedik elfekszek vízszintesbe,én tunya vagyok és csak elhagyom magam.Teljesen magányosan érzem magam emiatt. Szerinte én gyenge vagyok és csak elhagyom magam. Nem képes megérteni,hogy nekem is jobb lenne,ha csinálhatnám a dolgom és nem kellene attól tartanom,hogy koraszülött és beteg lesz majd a babunk. Járt így valaki más is? Ti hogyan kezeltétek ezt? Féltem a babát,de azt sem akarom,hogy a párom és családja ilyen véleménnyel legyen rólam.

2012. aug. 6. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Mond a párodnak,hogy akkor legyen ő terhes,majd megnézed,hogy viseli.
2012. aug. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
A férjed sem normális az tuti. Felfogta már mivel jár egyáltalán az Apaság? Mond neki, hogy akkor ha ennyire jó neked, akkor hordja ki.
2012. aug. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ne érdekeljen más véleménye a babád egészsége a legfontosabb.
2012. aug. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Meséld el ezt az orvosodnak, mondja el neki ő. Persze, ha egyáltalán hajlandó lenne elkísérni.
2012. aug. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ilyen esetben tényleg az lenne a legjobb, ha személyesen beszélne az orvosoddal.

Az én párom is nehezen viselte, amikor pihennem kellett, mert ugye ő dolgozott, én meg "heverésztem". Aztán egyszer mikor ő vette észre, hogy véres a ruhám, akkor nagyon megijedt, mert mikor mondtam neki, hogy néha vérezgetek, azt hitte 1-2 cseppről van szó... A dokim akkor felvilágosította, hogy az a kisebb baj, ha "csak" a baba megy el, de én is elvérezhetek, ha rosszul sülnek el a dolgok.

Ezen eset után átlendült a ló másik oldalára, akkor meg azért szídott le, mert szerinte nem pihentem eleget (felkeltem wc-re vagy kicsit sétálni, mert már fájt a hátam a fekvéstől).

Nem volt könnyű időszak, de túljutottunk rajta. A párom, bár úgy érezte, hogy felkészült az apaságra, csak később vallotta be, hogy a feladatok negyedével sem volt tisztában, a terhesség altt felmerülő problémákról már ne is beszéljünk.

Most várjuk a kistesót, most is veszélyeztetett vagyok, az elején fekvés, pihenés, ma már csak a szex és a túlzott megerőltetés a tilos. Most sokkal jobban viseli a dolgokat, gondolom azért mert az első terhesség kicsit felnyitotta a szemét.

2012. aug. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
a párod le van carva, a babára gondolj!!!
2012. aug. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt egy macsó...Ha csak a tizedét átélnék a férfiak abból, ami a nőknek kijut már régen kitörhetett volna a világbéke...
2012. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a párod egy f.sz
2012. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem is tojd le magasról h mit gondol a párod, vagy a családja! ez a gyönyörű időszak most csak rólad szól és a babátokról. mindent úgy csinálj ahogy jól esik!
2012. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!