Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most megyek tárgyalásra a 4...

Most megyek tárgyalásra a 4 hónapos kislányom apjával . Mivel elhagyott az apja engem 6 hónapos terhesen. Befolyásol valamit is az hogy nekem most lett 1 barátom? A tárgyaláson befolyásolvalamit is? Nem élek a barátommal együtt csak találkozunk?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 17:40
1 2 3
 1/25 eszta41 ***** válasza:
56%

Milyen tárgyalásotok lesz? Válóper? Apasági? Gyermektartás? Gyerekelhelyezés?.... és még folytathatnám.

Egyébként nem valószínű hogy érdemben bármit is befolyásolna, bármiről is legyen szó.

2011. nov. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%
Ez a te maganeleted, a targyalas pedig a gyermektartasrol fog szolni, tehat az erzelmi eletedhez semmi koze.
2011. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
41%
A bíróságnak nem kell tudnia, hogy találkozgatsz!!!Biztos nem küldenek rád nyomozókat.Ha meg volt párod ezt közli, akkor te pedig tagadod, és érvelsz azzal, hogy így csak magának akar jót!
2011. nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
41%
De ha találkozgatsz, akkor sincs semmi. Ez a normális, és nem, nem befolyásol semmit sem.
2011. nov. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
62%
17:54-nek: mi a fenéért kéne tagadnia, hogy 8 hónappal a szakítás után barátja van, pláne úgy, hogy őt hagyták ott terhesen? már az, hogy a pasi otthagyott egy terhes nőt, is elég gáz, én a helyében nem ugrálnék egyáltalán.
2011. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Hagyjál már!!!Csak mondtam.Biztos ami biztos.Lepontozni minek kell, azt meg végleg nem tudom...szánalmas.

Sose lehet tudni, hogy mivel áll elő az ex.A bíró meg nem közeli rokon, így történeteket hall, és aszerint dönt.

Ezért is van, hogy egy jó ügyvéd bármit elér!!

Hahóóóó...ti nem ebben az országban éltek???

2011. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
15%
Inkább azon gondolkozz el, hogy minek szültél gyereket egy olyan embernek , aki nem szeretett annyira, hogy egy életen át kitartson melletted. Biztosan oka volt annak is,hogy elhagyott... Szánalmas, hogy annyira nem tudtad megítélni a kapcsolatod,hogy jó e vagy nem, kell e gyerek vagy nem . Ezzel 2 ember életét is tönkre tetted, a gyerekét és az apjáét is. Gratulálok a felelőtlenségedhez!!
2011. nov. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Te kedves 7. válaszoló!!!!

Gratulálok a nézetedhez.Szerintem te el sem tudod képzelni, hogy mennyi férfi lesz hülye amikor az asszony teherbe esik.Úgy érzik hogy vége az életüknek, hiába is tervezik a babát évekig.Lehet fiatalok, vagy csak véletlen baba.Most akkor vetette volna el, akkor meg egy gyilkos lenne.

Nem kéne ismeretlenül ítélkezni.Ettől teljesen kiborulok.

Mert biztos te tökéletes vagy!!!Nem hiszem, hogy most ez a legfontosabb amit a kérdező fejéhez kéne vágni!Mindenki követ el hibát.Különben nem lennénk emberek!!!

Te bunkó!!!

2011. nov. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tökéletes az igaz. De annyi rálátásom van a dolgokra,hogy ha szülök valakinek egy gyereket akkor legalább már kiismerem, ugyanis ha pár évet leélsz valakivel akkor tudod milyen az érzelem világa ,tudod milyen a reakciója, a válasza a dolgokra. Pl 2évig senki nem tudja azt mutatni, hogy ő jó ember. Ha pedig annyira butácska vagy, hogy együtt vagy valakivel és nem ismered ki, csak a rózsa szín köd ,hogy ő a tökéletes és igen ő vele lesz gyerekem. Amúgy meg egy olyan szar ember aki csak arra használ ,hogy csak kefélgessen,és ezt nem veszed észre, meg csak etet a dumájával, és ha nem látsz a dolgok mögé akkor igen... Ez következik be, rosszul megítélt dolgok miatt elbaszod egy gyermek életét!
2011. nov. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
hallod 6 hónaposan derült ki a sürgösségin h terhes vagyok.. a menzeszem is megjött mindig és 3 hét alatt dagatt fel a hassam. és nem tudom te mien szánalmas vagy h mást elitélsz nézz magadba és ne ide rogassál.. a többieknek köszönöm..
2011. nov. 17. 09:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!