Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek melyik típusú...

Férfiak! Nektek melyik típusú nő jön be jobban az alábbi két példa alapján?

Figyelt kérdés

1: Megpróbál édesen beszélni a férfival, és arra számít, így előírásszerűen megkapja mindazt, amit akar. Ha mégsem, sír, dühöng vagy duzzog.


2: Semmit nem hajlandó mézes mázzal bevonni és nem is finomkodik. Egyenesen és nyíltan kimondja a kívánságait, és tudatja a férfival, hol vannak a határok a

vele való bánásmódot illetően.


2012. aug. 7. 16:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
25%
Inkább az első:)
2012. aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
87%
Igaz, nem nőket kérdeztél, én mégis megírom nőként, hogy a másodikba tartozom :D
2012. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
76%
Huh, ez a két véglet....a normális valahol a kettő között van. A sunyi, elkényeztetett kishercegnő hisztérika sem jó, de az sem ha a nő olyan kemény, mint egy zupás őrmester és egokirálynőt játszik. Tehát a kettő közül egyik sem.
2012. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%

Egyik sem.

Hála Istennek nem csak ez a két véglet létezik.

2012. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Már maga a kérdés feltevésének a módja is manipulatív. Az első opció egyérteéműen a "rossz" a második pedig a tökéletes,igazságos válasz..

Ennyi erővel foglamzhattad volna a 2at is úgy,hogy a nő modortalan tuskó ,és "egyenesen és nyíltan kimondja kívánságait" helyett a parancsol kifejezést is használhattad volna stb

Így ebben a formában semmi érteme nincs a kérdésnek,mert ferdít,ennyi.

Olyan emberre van szükségem,akivel közösen meg tudjuk bezsélni mire van szükségünk.Nem könyörgünk egymásnak,nem duzzogunk de nem közli senki a másikkal tényként,hogy ez meg az kell.

2012. aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
50%

Az első hisztis, a második nagyképű :) Nem jön be sem a hiszti, sem az "értem meg kell ám harcolni, én öntudatos vagyok és ami a szívemen az a számon".

Mindkét típus egyformán bicskanyitogató. Az igazi nő finom és megvannak a női praktikái, de nem hisztis és nem is játssza az eszét.

2012. aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%
Vagy úgy is feltehetted volna a kérdést, hogy egy akármilyen h.p. vagy, én, a tökély.
2012. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy a másodikból amiért vontátok le azt amit. A nem finomkodik nem jelent durvaságot és káromkodást. Inkább csak annyit, hogy ha kizavarod a konyhába egy sörért, az első hozza, pedig nem akarja, sőt azt is utálja, hogy sörözöl. Hozza, mert a kedvedben akar járni. A második közli, hogy utálja a sör szagát is, és hozz magadnak, ha kell.
2012. aug. 7. 16:34
 9/32 anonim ***** válasza:
37%
Nekem is ez jön le, csak épp szerintem a második sem jó személyiség. Sőőt....az irányítgató, parancsolgató nő aki szereti játszani az eszét. Nem jó egyik sem, valóban a kettő között.
2012. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Öööö......ez már a bizonyítvány magyarázása :)))) Az "egyenesen és nyíltan kimondja a kívánságait" nem épp azt jelenti, hogy nem megy ki sörért.


De a lényeg az hogy én is úgy értelmeztem, hogy a kérdező egyértelműen a 2. típust akarja jónak hallani.

2012. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!