Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha szeretek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szeretek egy lányt, és azt mondta rólam hogy tökéletes vagyok és kedves velem, de viszont az ő legjobb barátnője az ex-em és egy hónapja azt mondta, hogy nem akarja elveszíteni a legjobb barátnőjét?

Figyelt kérdés
Ennek ellenére mostanába pedig olyan kedves velem lehív a strandra, teniszezgetünk, face-en sokat dumálunk és nagyon kedves,aranyos,finom,és szerintem kedvel, akkor most szerintetek megkérdezzem, hogy akar e járni, és ha igen akkor milyen módon?
2011. aug. 16. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
strand, teniszezgetünk, b-zd. :D miért nem vágtad már be a susnyásba :D
2011. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg akarod kérdezni, hogy akar-e járni??????? Ne mááááááá!!!


Csinálj Te is programot, ha nem megy el, akkor egyértelmű (többször próbálkozz)...


Ha elmegy, légy vele Te is kedves, érintsd meg többször, ebből látni fogod, hogy tetszik-e neki (az érintésed!).


Ha nem ellenkezik (nem húzódik el), öleld meg, mintha egy haverodat ölelnéd meg, ne úgy, mint a szerelmedet. Ha ekkor sem húzódik el, akkor sínen vagy...

2011. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,ha belegondolok ennek tényleg tökre van értelme,mármint annak az érintkezős izének.És szerintetek hogy lépjek tovább,hívjam el randizni?Sétálni?Vagy folytassam a sportos formát.
2011. aug. 16. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, ne siránkozz, menjél kapd el, különben úgy jársz, mint én és valami kis senki elkapja előled. :S
2011. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!