Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért csinálják ezt? Most ez...

Mért csinálják ezt? Most ez egy újabb stratégia?

Figyelt kérdés
Senki nem hozza elő férjem családját,a családból.Pl:Fiam dédije eddig elmondott mindent most meg még szóba sem hozza a férjem családját.Nem rég történt egy szörnyű dolog a családban azt arról sem beszélnek,se a dédi,se egyik rokon sem.Igaz anyósékkal nem állunk szóba nyomos ok miatt.Mindenki anyósomra hallgat nem értjük mért,pedig mindent láttak ami történt.Én csak meg párom a fiúnkat védtük meg.Mit akarnak ezzel elérni?
2009. júl. 20. 14:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük a férjemmel többet nem megyünk rokon látogatóba ha majd valaki valamit szeretne jönnek Ők.

Mi is úgy érezzük,hogy kiakarnak taszítani minket,vagy is mi nem vagyunk családtagok.Azt hiszem ezért van ez.

Tegnap megtudtam amit nem gondoltam volna anyósom bent volt a gyámügyön,hogy elveszi a kicsit gyámügyön meg elküldték a fenébe:)Hogy lehet egy embernek ilyen eszement ötlete,hogy elveszi a szüleitől a gyereket.Ráadásul a mi kislányunk nagyon várt gyerek volt,és mindene meg van,és jó körülmények között neveljük Őt.Annyira aljasak lettek az emberek:((

Köszönöm a segítséget!

2009. júl. 22. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!