Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elköltöznétek vagy valahogy...

Ti elköltöznétek vagy valahogy kihúznátok még 2 évig?

Figyelt kérdés

Ennyi van még vissza az egyetemből nekem. Dolgozom mellette, de nem valami sokat kapok, egy albérletet talán épp ki tudnék fizetni.


A baj 1 éve kezdődött, amikor kiderült hogy a húgom terhes. Rengeteget veszekedtek anyáékkal, végül a húgom megtartotta a babát és odaköltözött a pasijához. Még terhesen szakítottak, a húgom hazaköltözött és nem is érettségizett le. 4 hónapos a fia, tényleg édes, de amikor nem üvölt akkor anyu vagy apu veszekszik a húgommal, főleg a pénzről. Szörnyű a légkör és tanulni sem tudok.


Ti mit tennétek?


2012. aug. 9. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé patthelyet. Ha éppen csak az albérletet tudnád kifizetni, mi maradna a rezsire, kajára és egyebekre ? Viszont még két év ilyen légkörben idegölő.


Ha nem tudsz miből megélni, akkor sajnos csak az a lehetőség marad, hogy maradsz a szülői házban. Vajon mi a biztosíték arra, hogy egyetem után rögtön kapsz sokkal jobban fizető állást ?


Próbálj minél kevesebbet otthon tartózkodni, vizsgaidőszakban könyvtárban, vagy barátnál tanulni. A pénz sajnos meghatározó.

2012. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kollégiumba nem férsz be? 2 év nagyon hosszú idő ám...
2012. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a helyzet,akkor inkább a kollégiumot javaslom,sokkal olcsóbb,mint az albérlet.
2012. aug. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És ha többen mennétek egy albérletbe pl. barátnőkkel,ismerősökkel? Akkor már feleződnének a költségek. Én a helyedben biztos nem maradnák otthon. Dolgozni jársz + még tanulni sem tudsz otthon...
2012. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is megpróbálnám a kollégiumot, nem könnyű helyzet, nem irigyellek. :(
2012. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Mi heten voltunk testvérek. Amikor elkezdtem az egyetemet, akkor született a hatodik testvérem. Annál több cirkusz és sírás, mint ami nálunk volt, biztos nincs nálatok sem.


A tippjeim: Tanulni lehet nappal füldugóval. Éjszaka takaró alatt. Tavasszal a parkban.

Ha egyéb gond nincs, csak a hangoskodás és némi feszültség a pénz miatt, akkor szerintem bírd ki és maradj otthon.

2012. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!