Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltöznétek a helyemben?

Elköltöznétek a helyemben?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, van a párommal egy 9 hónapos babánk.Albérletben élünk hónapról hónapra.Párommal megbeszéltük, hogy leállunk a cigivel, mert elég sok pénz, és részéről véget vet a 7végi piálásoknak.

Ebben a hónapban eddig bírta, a cigit minden este elmondja, hogy holnap nem vesz.Ma pedig sikeresen beivott, le ment a kocsihoz és bömböltette a motort, mert hogy magas az alapjárat...itt a lakótelep közepén..égett a pofám.Most épp furikázik részegen valahol, ja de előtte elküldött a p.icsába szó szerint, mert mondtam neki, hogy bepiálva ne induljon el.Erre ő közölte, hogy én nem parancsolgatok neki.Utálom mikor iszik mert egy valóságos tirpák paraszt lesz.Idegeim már rámentek.Azóta ilyen mióta teherbe estem..ez már 18 hónapja.

Ha el is tudnék menni, oda is le kéne adnom pénzt természetesen(kb 50ezer ft a bevételem).Gyereknek tápszert kéne venni.

Nagyon sokat beszéltem már párommal, de hiába.Mikor józan egyetért velem.Most is szerintem a tescoba ment piáért ahogy ismerem.

Nem tudom mit tegyek.Kezdjek el szervezkedni?Nem lenne jó ha a lányom apa nélkül maradna, de azt sem akarom, hogy ez legyen az apa képe. :(

Bocsi ha hosszú lett...


2011. okt. 21. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Én össze sem költözem volna vele.Ő még éretlen a komoly kapcsolatra.Bacni tud, de a felelősségről hallani sem akar.Felejtsd el.
2011. okt. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ott hibáztál, hogy összejöttél vele. Aztán még, hogy gyereket is szültél neki...
2011. okt. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vissza a szüleidhez, vagy anyaotthon. Sajnos ennyi pénzből máshova nem nagyon.
2011. okt. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nehéz tanácsot adni, nem tudom milyen lehet neked, de azt mondom, hogy inkább nőjön fel a gyerek apa nélkül, mint egy olyan családban ahol csak a veszekedés megy! Ha a párod most nem képes lemondani a cigiről, és az alkoholról, akkor később se fog! Mellesleg ittasan vezetni elég nagy felelőtlenség! Ha hiába beszélsz vele és nem hallgat rád, akkor nincs mit tenni! Lépni kell! Sok sikert, és kitartást!
2011. okt. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.Így leírva is szörnyű a dolog, hát még átélni...

Én azt hittem, hogy egy 34 éves embernek azért már több esze van, és megérett a feladatra.Ezt onnan gondoltam, hogy olyan szép tervei voltak és vannak is.Nem ezt vártam..

Én sem hiszem, hogy abba hagyja, de a remény hal meg utoljára, de már az is elveszett.

Köszönöm...állítólag csak az első lépés nehéz.Meg lehet jobb apát is találok... :/

2011. okt. 21. 17:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyelj tegyél ultimátot vagy teljesen megváltozik értetek, vagy vége van mindennek.Ez kell hogy hasson ha szeret titeket de komolyan is gondold és tedd.MOnd meg neki hogy nem lesz olyan hogy Te kidobod és utána vissza könyörgi magát, vagy vége a piának vagy vége a családi életének és azt kezd egyedül 34évesen amit akar magával.Mehet piálni a haverjaival.
2011. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ultimátum.

Bár sok reményt ne fűzz hozzá, kutyából nem lesz szalonna...

2011. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ultimátumot még nem tettem, de mondtam, hogy ha ez így megy tovább akkor jobb lenne egymás nélkül.Erre JÓZANON közölte a párom, hogy a gyereket nem vihetem sehová..Ettől is félek kicsit, mert nem tudom mire lenne képes ha el mennénk.Tudná, hogy hol vagyunk, elbújni nem tudok.Év tizedek óta ismeri a családom, és hozzájuk mennék, mert nincs hova..

Majd meglátjuk.Amint biztos a helyünk, és elintéztem mindent, akkor adok neki ultimátumot.Mert h.ülye azért nem vagyok, a levegőbe nem fogok beszélni, hogy aztán meg hoppon maradjak..

2011. okt. 21. 19:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Értem, hogy érzelmileg ki vagy, és félsz, hogy bántana, vagy bármi, de hidd el legtöbb esetben mégsem ez van. Viszont legtöbb esetben ezek a nő rémképei.

Intézkedj, és hagyd ott, hogy lássa, hogy komolyan beszélsz. Aztán idővel majd ha közben változik, bizonyít nem mondom ne adj neki esélyt. Így már hogy látni fogja, hogy márpedig lelépsz, hátha viselkedni megtanul. De adj neki időt külön, hogy változzon.

Aki szidja a hölgyet, hogy miért állt össze a férfival. Nem megírta tisztán, hogy amiót terhes lett ilyen a párja ? Van ilyen. Sokmindent nem lát az ember az összeköltözés, házasság előtt. Nem is láthat, mert leht utána változnak a dolgok. Ha nem így lenne, nyilván nem lenne ennyi válás stb.

2011. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beszéltél a pároddal?
2011. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!