Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha párod kezet...

Mit tennél, ha párod kezet emelne rád?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 20:47
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
70%
Hát a tenyér másik oldalán állok.Azonban egy nőt sosem ütnék meg,amúgy sem vok erőszakos.De ha nő lennék akkor game over.
2012. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
87%
Amilyen hirtelen haragú vagyok, lefognám és én adnék neki egy nagy pofont és kidobnám. Rám ne emeljen senki se kezet, még az anyám se.
2012. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
50%
Nehéz elképzelnem, szerencsére. De valószínűleg sírnék. Aztán összepakolnék és elköltöznék. De ha régóta ismerem és egyszerűen ő nem ilyen csak minden összejött és mondjuk meg is érdemeltem, lehet hogy megbocsájtanék és visszamennék. De csak ha első alkalommal akart volna megütni. Ha másodszor, akkor megpróbálnám örökre elfelejteni.
2012. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
95%

Több eset van. Volt, hogy nem tettem volna semmit ha kapok egy pofást, mert ismerem magam, ha vita van borzalmasan idegesítő nőszemély vagyok, visszatekintve a múltra sokszor megérdemeltem volna, de az akkor is párjaim mind visszafogták magukat.

Ellenben ha tudom, hogy nem húztam ki nagyon a gyufát akkor elhagynám az illetőt, mert félnék és tartanék tőle.

2012. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
68%
Kidobnám. Számomra ez megbocsájthatatlan bűn.
2012. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
68%
Elhagynám!
2012. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
65%
Tökön rúgnám, aztán kidobnám.
2012. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
72%

A vasvázával dobnám meg és pucolnék is az életéből.


De mivel harcművész ,még vele egyenrangú férfit sem üthet meg mert kizárnák a versenyekből, nemhogy engem akit imád.

2012. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
67%
azonnal szakítanék.
2012. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
73%
Engem egyszer ütött meg a párom. Ott is hagytam, hiába azzal érvelt, hogy részeg volt. Nálam ez nem mentség.
2012. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!