Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a lányod/fiad...

Mit tennél, ha a lányod/fiad bejelentené, hogy homoszexuális?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 03:55
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Kívülállónak könnyű okosnak lenni, de a legjobb, amit tehetsz, hogy elfogadod. Neki a legnehezebb.
2012. aug. 7. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

én elfogadnám,de 30as vagyok,mi megbeszéltük a férjemmel h ha kiderülne a gyermekünkről,mellé állnánk,ez nem döntés,erről nem tehet,lesz vele elég

gondja a világban,nincs szükség arra h a saját szülei is bántsák miatta.Az 57éves apámban egy világ omlana össze,sosem tudná

feldolgozni,azt hiszem nem terhelném vele.

2012. aug. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon félteném, hogy támadások fogják érni miatta, úgyhogy felkészíteném rá, hogy hogyan kezelje a dolgot. Ja, és biztosítanám róla, hogy a szeretetem semmit sem változik iránta.
2012. aug. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
továbbra is ugyanúgy szeretném, mint azelőtt és segítenék neki abban, h elfogadtassa a tényt elsősorban önmagával, másodsorban másokkal
2012. aug. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg nem érintene meglepetésszerűen, hiszen ha én neveltem előbb-utóbb megmutatkozik a hajlam, már gyerekkorban. Szóval ezeket a dolgokat lehet sejteni amíg felnő. Én biztosan nehezen tudnám elfogadni, azt hiszem egy világ omlana össze bennem.
2012. aug. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Elfogadnám.Mást nem nagyon tudsz tenni.
2012. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanúgy szeretném, mint addig. Nekem egyébként sincs semmi bajom a homoszexualitással, a saját gyermekemnél meg pláne nem az a szeretetem mércéje, hogy melyik nemhez vonzódik. Mindent megbeszélünk egymással, ő is biztosan érezné, hogy számíthat a szüleire e téren is, mint minden másban. Maximum azt sajnálnám, hogy az ő ágáról nem számíthatok unokára, illetve amiatt szomorú lennék, hogy ő nem tapasztalhatja meg, milyen fantasztikus dolog szülőnek lenni. De egyébként az a legfontosabb, hogy ő 100%-ig boldog legyen, és ha ezt egy vele azonos nemű oldalán találja meg, akkor szerintem nincs is miről beszélnünk.
2012. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
83%
Összeverném.XD Nem,most komolyan elfogadnám.Tudod ez semmin nem változtatna.Attól még ő az én gyerekem maradna.
2012. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ajánlom megnézni a "csodálatos dolog" című filmet.az is erről szól
2013. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!