Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én beleolvastam egy-két...

Én beleolvastam egy-két kérdésbe, és belefáradtam egy egész életre. Ti hogy bírjátok itt? Ez durvább mint az ezo vagy a szerelem-szex kategória.

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 00:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
mikre gondolsz pontosabban?
2012. aug. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
72%
én kb röhögin járok fel, kretén a társadalom, és mindig csak lejjebb megyünk, üdv a klubban, mindenki lepontoz az erős igazságért
2012. aug. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Hogy mennyi elmebeteg/hülye/rosszul nevelt/szánalmas ember él.
2012. aug. 10. 01:01
 4/31 A kérdező kommentje:
Huh, szerencséd van, a lassú mobilhálózat miatt majdnem félig hasznosat kaptál...
2012. aug. 10. 01:03
 5/31 anonim ***** válasza:
83%

Engem az bosszant mikor legjobb tudásom szerint próbálok tanácsot adni,és ha a kérdezőnek nem tetszik amit mondok,vagy nem érte vele egyet,akkor jól lepontoz.Ez erre a kategóriára jellemző a legjobban.

Am.mindenhol vannak kretén kérdések.

2012. aug. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
73%

Hát én is néha elég nehezen bírom itt,de aztán elgondolkozok:ezek az emberek nekem tulajdonképpen idegenek.Ha valami nem tetszik nekik,akkor ez van,nem tudok mit tenni,nekem sem tetszenek az ő véleményeik.Sokszor elhüledezek néhány vallási kérdésen is,meg azért a kamaszoknál is van pár érdekes kérdés..a babás anyukák általában agyon aggódják magukat,a tinik között annyi depis van,hogy az már fáj..olyan gondjaik vannak,mint például ők nem mehettek el az x helyre ezer pasival 14-15 évesen a Balatonra.:') jajjaj,hova fejlődik a társadalom?Én nem vagyok bigott,én sem vagyok szent és én sem vagyok teljesen hitetlen..de azért vannak határok,amiket itt sokan jócskán átlépnek..nem csak a kérdezők,hanem a válaszolók is.


16/L

2012. aug. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
75%
5-ös: Látod, le is pontoztak... :D
2012. aug. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként kérdező: én is belefáradtam már.
2012. aug. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
100%
Valóban, elég sok azonos, és egyhangú kérdés van, főleg a szex kategória nevetséges a hatalmas problémákkal, de azért néha akad egy-egy eredeti, érdekes kérdés is, amely elgondolkodtat.
2012. aug. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Ritka az igazán jó kérdés, engem csak az bosszant itt hogy ha valamire válaszolok a legjobb tudásom szerint akkor mindig akad egy másik válaszoló amelyik leszól. Amelyik jobban ért hozzá mint én és azért szól le azzal, nincsen semmi bajom, de ha valaki olyan csinálja aki még annyira se ért hozzá az már nagyon idegesítő.
2012. aug. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!