Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én beleolvastam egy-két...

Én beleolvastam egy-két kérdésbe, és belefáradtam egy egész életre. Ti hogy bírjátok itt? Ez durvább mint az ezo vagy a szerelem-szex kategória.

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 00:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
95%

A kedvencem, mikor valaki nyelvtanulási/sportolási kérdést tesz fel, teljesen komolyan, nem csak mert épp nincs jobb dolga, én meg mivel van tapasztalatom mindkét témában, mert elég sokat foglalkozom velük már régóta, a legaprólékosabban, érthetően elmagyarázom, hogy mi hogy van, és akkor jön egy 14 éves kisgyerek, és leolt meg lepontoz, hogy mekkora hülye vagyok, meg milyen baromságokat mondok másnak, aztán utána kiderül, hogy neki igazából halvány lila gőze sincs az egészről, csupán a haverjaitól hallott valamit, és azt hiszi, hogy akkor az úgy van. Ezért tök felesleges ma már feljárni ide, normális válaszoló meg kérdező alig akad, a legtöbben csak szórakozni jönnek. Ezt a témát mondjuk nem nagyon szoktam figyelni, de gondolom, hogy itt is megfordulnak a trollkodók.

20/L

2012. aug. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
97%
Én a pontjaimat a vallás kategóriában vesztettem el. Sok az intoleráns vadbarom meg a lusta idióta. Ettől szebbet nem mondhatok azokra, akik hetente megkérdezik, hogy lehet-e az időben utazni. De nem adom fel a harcot, fordítási ügyekben segítek ha tudok, abba nehéz belekötni. A többi csak azért jár ide, hogy a saját hülyeségéhez erkölcsi támogatást nyerjenek. A szex kategóriában egyé ként sincs helyük a tiniknek, ha vérzik a vaginájuk, ha nem. Ugyanez vonatkozik a "Miért nem fekszik le velem az összes lány ha mindegyik krva?" témájú vitákra is.
2012. aug. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
98%
Én novellákat írok, tök jó történeteket lehet itt találni.
2012. aug. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
72%

Én az Állat kategóriától vagyok inkább kiakadva. Emberek a kishörcsögükről két oldalas esszéket írnak és 50 kérdésen át tárgyalják, hogy ma miért nem ette meg vajon a salátát. Meg a kicsi Havanese kutyusuk véletlenül tegnap olcsó kaját evett, nem a 30 ezer forintosat, jujj milyen beteg lesz most...

Ebben a kategóriában legalább emberek, emberi gondjairól van szó (mégha sokszor baromság is).

2012. aug. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
95%

Engem az emberek konfliktuskezelési ötletei döbbentenek itt meg. "Tarts be neki, bosszuld meg, tegyél alá, leckéztesd meg!"

Így nem lehet konfliktust megoldani, csak elmélyíteni.

Továbbgondolva ezek az emberek a saját életüket is így kezelhetik. Ezek után a boldogtalan életen nem csodálkozom, hiszen ebből fakad, hogy személyeskedve támadnak ahelyett, hogy ténylegesen megoldanák a problémát.

2012. aug. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
97%

De jó, hogy feltetted ezt a kérdést! Épp a napokban gondolkodtam el ezen, hogy vajon megfogadják a tanácsokat. Ebben a kategóriában sok olyan kérdést látok, hogy emberek szenvednek egy halódó (esetleg veszélyes) kapcsolatban, mindenki össze-vissza tanácsolja neki, hogy meneküljön azonnal. Aztán néma csend. Nem hiszem, hogy megfogadják ezeket a tanácsokat...


Általánosságban azt vontam le:

a családi kapcsolatok rosszak, elhanyagoltak ("utálom az apám/anyám/anyósom", "kiközösít a családom", "túl szigorúak velem"; "nem engednek el..."; "utálom a családom de azért nem költözöm el" stb.)

az emberek nem eléggé toleránsak,

szidni/elmenni könnyebb, mint maradni és megoldani a problémát

és elég sok gonoszságot is látok itt.


Nem mondom, hogy megvisel...de csalódom az emberekben úgy általánosságban és rájövök, hogy az én gondjaim gyakorlatilag semmiségek.


Egyébként csak időtöltésnek jövök ide fel, kis lazításnak.


Viszont néha pozitívan meglepődöm a sok jót akaró válaszolón. Bár tényleg nem hiszem, hogy megfogadnák a tanácsukat (lásd pl annak a nőnek az abortuszkérdését /Teherbeesés kat./ ahol nagyon hezitált, mindenki megpróbálta lebeszélni /volt vagy 50 válasz/, végül mégis megtette. Majd kis idő múlva majd belebetegedett a bűntudatba és itt öntötte ki a lelkét a többieknek...nagyon szomorú történet.)


Nekem a kedvenc kérdésem a Külföldi munka kategóriában a "nincs végzettségem, semmi nyelvtudátom, de kimennék külföldre dolgozni és pontosan mennyit tudok majd félrerakni"....

2012. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
96%

Ó, külföldi munka kategória... Egyszer feltettem egy kérdést, hogy van diplomám, folyékonyan beszélek angolul és elég jól még két másik nyelven, tapasztalatok alapján milyen esélyekkel indulnék X ország munkaerőpiacán, milyen szektorokban van felvétel, stb.

Erre válasz alig jött, viszont kaptam vagy 10 privit az általad említett típustól, hogy ha már kint leszek, segítsek, mert ők is akarnak valami ilyen munkát... Bakker, ha nekem nem tudtak úgy válaszolni, hogy amúgy jobb esélyekkel indulok, akkor a se végzettség, se nyelvtudás kategóriának ugyan mit mondanának?

2012. aug. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
80%

Nehezen bírom, de néhány embernek kell a segítség és ez erősebb bennem.

A szerelem szex kategória meg sokkal durvább ennél, a lelki nyomorék "férfiak" ott sírnak mindennap és mindenki hülye, csak ők helikopterek.

2012. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nekem az a kedvencem, amikor egy egyszerű véleményre, vagy inkább mondanám: tényközlésre, amiben nincs sértegetés, általánosítás, diszkrimináció, jön a lepontozás. Ebben a témában legutóbb a házasság témakörben valaki írta, hogy: "Akinek nem számít a papír, az úgyis aláírja." Mire én: "Kivéve ha egyik félnek sem számít, mert akkor nincs mit aláírni." Erre jön a lepontozás. Hát legyen meg az örömük benne, nem bánom. Csak nem nagyon értem. Az persze teljesen rendjén való, hogy "aki nem házas, az nem is veszi komolyan a párkapcsolatát és a kiutat keresi". Mindenki magából indul ki, de nem értem, mi a gond azzal, ha más másképp látja a világot, pláne ha nem sérteget vele senkit.
2012. aug. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Családjogi kérdéseknél volt olyan, hogy leírtam, mi a vonatkozó jogszabály és mit tesz lehetővé a törvény.

Lepontoztak, bár nem jöttem rá, hogy miért. Mondjuk a pontozás zavarni nem zavar, ez a fórum egy ilyen műfaj, joga van mindenkinek olyan gombot nyomni, amit ő jónak lát. Midenkinek nem lehet tetszeni - itt sem :)

2012. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!