Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem vs. Mély szeretet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vs. Mély szeretet? Szóval, ez melyik kategória?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg hasonló kérdés volt már itt,de általában azt mondják mindenkinél más a szerelem. Mégis vannak olyan jelek,amelyek mindenkinél észrevehetőek…Szeretném tudni mik azok.

Valamint,ha már itt tartunk szeretnék véleményt kérni,hogy az én barátomra bátran mondható-e,hogy szerelmes.

Nos azok a bizonyos „jelek”.: -Mindig ő hív

-Igyekszik minél többet találkozni

-Bármit megtesz,amit kérek.

-Nagyon sok mindent kapok tőle,ezt nemcsak tárgyi dolgokra értem (bár érhetém arra is),hanem érzelmi dolgokra is.

-Bármit teszek,ami nem tetszik neki,mindent elnéz nekem.

Pl.Megkért ne igyak alkoholt,én mégis ittam,de elnézi…megcsalásról szó sem volt soha.

-Tényleg,mindig igyekszik a kedvemben járni,érzem,hogy fontos vagyok neki.

Ha szakítok,vagy netalán ő szakít,ami kevesebbszer esik meg,mindig ő könyörgi magát vissza. De ezek annyira nem nevezhetők szakításnak,mert csak pár percig tart,vagy max 1-2óra…aztán minden a régi.

Mondhatjuk,hogy mindenben előtérbe helyez,elvileg én vagyok neki az első helyen.

El is jegyzett. Ha tudnátok a korunkat,nem hiszem,hogy ezt komolyan vennétek,de higyjétek el,hogy ő úgy gondolja.

Sajnos én az őrületben kergetem a folytonos kételkedésemmel,mert nem nagyon hiszem el neki,hogy szeret. Vagyis elhiszem,de nem teljesen.

Elmondta,hogy velem szeretné leélni az életét,tervezi a közös jövőt.

Nem tudom ez mennyire mérvadó még,de folyton kíván..ami nekem néha már idegesítő.

Állandóan puszilgat,ölelget.


2010. júl. 4. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerelem
2010. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatalok vagytok, fogalmatok sincs a szerelemről, csak ragaszkodtok egymáshoz. Ő jobban ragaszkodik, mert csak veled lehet őszinte, veled érzi azt, hogy nem magányos. Tinédzserkori betegség, sokan így kezdik a párkapcsolati életet. Ha majd túllesz pár hasonlón, felnő, lesz szexuális kapcsolata, akkor majd rájön, hogy mi a szerelem.
2010. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja,akkor te biztosra tudod,hogy nincs most szexuális kapcsolata?

Milyen alapon hiszed,hogy annyira hú de fiatal?

2010. júl. 4. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:
szijja:D bazz ,egyértelmü ,hogy szeret téged ,vésd már bele abba a pici buksidba,szerelemmel szeret! és ne más véleményére adj,hanem az érzéseidre,és az ö érzéseire hallgass!!!!!!!! 24/L :)
2010. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Beaaaaaa:D
2010. júl. 4. 13:49
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen odáig van érted. Szerelmes beléd.
2010. júl. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ő szerelmes, de benned nem vagyok biztos
2010. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!