Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ki volt éhezve azt jelenti,...

Ha ki volt éhezve azt jelenti, hogy mással nem volt vagy megcsalt?

Figyelt kérdés

Páromat hívogatja egy nő, de még Ő sértődött meg, amikor megírtam Neki és a nőnek is sms-ben, hogy feljelentettem zaklatásért a rendőrségen. Az adatait, amit a TMobiltól vettem le és azt is megírtam, hogy felakartam tenni pár társkereső oldalra, de elment tőle a kedvem.

Sajnos nem tudom kitenni, mert imádom és a Lányaink is nagyon apásak.

Ha ki volt éhezve azt jelenti, hogy mással nem volt?

Azt nem értem, ha van egy nő, akit felhívnak és elküldenek, hogy éppen a párommal van, nem lép le? Akármi is történt köztünk, én a nő helyébe megérteném, hogy foglalt a férfi és nekem nem kellene még szexre sem! NEM? A nő az aki később jött a kapcsolatba, neki kellene kilépnie.



2012. aug. 11. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
egy kullancstól is nehéz megszabadulni, hát még egy ku...tól
2012. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát te sem vagy semmi..:D
2012. aug. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodj mar meg:)
2012. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az számomra mindig azt jelenit,hogy egy férfinak hiány van tehát tudod miről beszélek.Na most vagy rajtad vezette le ezt vagy a másik nő,de ezt neked kell meg tudnod.Hogy lehet ennyire szeretni valakit,hogy ezt eltűrd?
2012. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég zavarosak a mondataid.

Ha jól értelmezem, a párodat zaklatja valaki és te feljelentetted azt a valakit.

Úgy gondolom, ha a párodat zaklatják, intézze ő ezt az ügyet.

De tényleg nem értem, ez a mondat mit jelent, hogy: "Ha ki volt éhezve azt jelenti, mással nem volt?"

Ki volt kiéhezve? A párod vagy a nő?

Meg ez: "akit felhívnak és elküldenek, hogy éppen a párommal van..." Ezt sem értem abban a mondatban, amiben leírtad.

Lehet, hogy én vagyok értetlen, de pontosítanál egy kicsit? Mi a gond?

2012. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

De hogyan lehetne tőle megszabadulni?

Nem jelentettem fel, csak ezt írtam, hátha leszáll a nő a Férjemről.

Párom sajnos nem zaklatásnak veszi, sőt jelen esetben Ő sértődött meg.

Párom ki volt éhezve, amikor egy idő után hazajött. Ez azt jelenti, hogy mással nem volt?

A nő és Párom is azt állítja, hogy nem volt köztük semmi. De akkor miért hívogatja?

Felhívtam és elküldtem a nőt, hogy éppen a párommal van, de ez a nőt nem zavarta, utána is hívogatta.

2012. aug. 11. 16:21
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést,te már nem rég kiírtad.

Valami baj lehet veled,ennyire nem lehet valakit szeretni.Le kellene sütnöd egy kicsit a férjecskés szarvát,mert azért csinálja ezt mert meg lehet veled tenni.Tudod mindenkivel azt lehet megtenni,amivel hagyja.Gondolkozz el egy kicsit,és küld el a fr@ncba!!

2012. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a kérdést ma harmadszor teszed fel:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


És a másikat nem találom, de ugyanaz a stílus, ugyanaz a sztori...

2012. aug. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az 5-ös vagyok, az értetlen.

Nem kell külön magyarázni nekem, bocsi, mert közben rábukkantam a másik kérdésedre is.

"Felhívtam és elküldtem a nőt, hogy éppen a párommal van"

Nem azt akartad írni, hogy: "Felhívtam és elküldtem a nőt, hogy éppen a párommal vagyok" ? Ne haragudj, nem kekeckedni akarok, pláne ha nem anyanyelved a magyar esetleg, csak nem értettem.


Én a helyedben nem fenyegetőznék sem sms-sel, sem máshogy, de szóba hoznám a válást is, mint lehetséges alternatívát.

Egyszerűen azzal indokolva, hogy egy párkapcsolatba a nőzés/pasizás nem fér bele. Úgyhogy gondolja meg. Mert sajnos minden jel arra utal, hogy félrejár, vagy éppen azt tervezi.

Azonban dönteni még nem döntenék hirtelen. Alakulnak még az események, megalázni viszont ne hagyd magad.

2012. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem, mint kérdést írtam ki, hanem a szövegben.

Felhívtam és elküldtem a nőt, hogy éppen a párommal van. Szóval mondtam Neki, hogy Ő a Párom és ő mit akar Tőle?

2012. aug. 11. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!