Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel, hogy a...

Hogy dolgozzam fel, hogy a férjem megcsalt egy 20 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
a történet röviden, hogy rajta kaptam a férjem míg egy 20 év körüli lánnyal hempereg. természetesen kidobtam a közös házból és nem szándékozok megbocsátani. persze ő jön, hogy megbánta meg stb... nem értem miért kellett ez neki mikor én megadtam neki mindent, legalábbis úgy érzem. a másik hogy egy ilyen fiatal lánnyal csalt meg, nehezen tudom feldolgozni. ő 43 én 38
2012. júl. 23. 19:21
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
16%
Férfiból van.
2012. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
79%

Neharagudj de ez egy p*cs. Egyszer volt dolgom egy nős palival, Ő nekem azt mondta, hogy elhidegültek, a felesége sokat dolgozik és nicns kedve semmit sem csinálni mikor már hazaér.

HA te mindent megtettél akkor kapuzárási pánik, még beakarja bizonyítani magának, hogy igazi csődör, csak a legrosszabb módját választotta ennek. Ahelyett hogy rajtad mutatta volna meg, máson igyekezett.

Én ejteném, bár ezt úgy mondom, hogy nem ismerlek titeket és még házas sem voltam.



23N

2012. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
70%

nem minden fekete-fehér. talán szóba kéne állnod vele h miért tette. szerinted megadtál mindent ezek szerint nem. miért természetes h kidobtad?


van erre egy storym: feleség szemszöge: a szemét férjem 15 év után lelépett itthagyott 3 gyerekkel! reakciók: az a bunkó becsajozott cserbenhagyta,rohadjon meg!


férfi álláspontja:15 éve házasodtak, azt hitte a hasonló értékrend,életcél és vallás elég. éltek szépen,jöttek a gyerekek sorban. de a nő nem volt társa a férfinak. a férfi szeretett volna néha kettesben lenni,szeretett biciklizni,kirándulni. felesége sose ment vele,akkor sem amikor még nem voltak gyerekek. nyaralás semmi,kultúra semmi. de szerette,maradt. de boldogtalan lett. egyre jobban. de kitartott. és a szex. alig történt valami. elsők voltak egymásnak amúgy. ott sem tudott hatni a feleségre pedig hívő ember lévén semmi mocskos vágya nem volt. csak h legyen a társa. egy nő aki férfinek tekinti de semmi. szépen elmentek egymás mellett. egy nap a férfi megismerkedett egy nővel,elvált 2 gyerekes anyukával,munka kapcsán. eszébe se jutott félrelépni,viszont jólesett neki h valaki megérti mait ő szeret. eljártak bicilkizni,evezni,kirándulni,mert a feleség továbbra sem ment. aztán egyszer csak megtörtént az is. és a férfi olyanokat élt át amit egy mai tizenéves simán megtapasztal,vagyis csupa alap dolog. de még ekkor sem gondolta h lelép. hónapokig örlődött. aztán bejelentette h nem bírja tovább,elmegy. a feleségének elmodnta miért,de az meg se hallgatta. újabb vívódás. visszament. megbeszélték h terápiára mennek,megoldják. de hetek teltek el és semmi nem változott. újabb vívódás végül a férj végleg elment. otthagyta a házat,kocsit,azóta is eltartja a feleséget h csak a 3 gyerekkel kelljen foglalkoznia,és 2 házzal költözött csak odébb. és mégis, a felesége szemében mai napig egy szemétláda aki lelépett


tudom h itt nem ez van,de legalább annyi esélyt megadhatnál a férjednek h elmondja miért történt,mi hiányzott neki,már persze ha szereted őt

2012. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
69%
Kedves 3-as a trténeteddel: ez mind szép és jó és még egy könnycseppet is elmorzsoltam szegény hívő emberért (persze csak vicc), de azt mondd meg nekem, hogy miért kell megcsalni valakit? Ha nem működik, menjen, hagyja ott és utána keféljen mással! Ez az undorító, tök m indegy mi vezényli az embert! A megcsalás soha sem lesz indokolt vagy jogos! Ha valami nem működik, másra vágyik akkor próbálják megoldani, ha nem megy akkor pedig véget kell vetni még azelőtt, hogy megfektetne mást! És akkor még az "áldozat" hallgassa meg a magyarázkodását, ha szereti? Ha a csalfa fél szerette volna, akkor nem csalja meg! Mert undorító, megalázó és ezt senki sem érdemli! Le lehet még időben lépni, anélkül, hogy 2 vasat tartanánk a tűzbe!
2012. júl. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
72%

Meg van a véleményem a férjedről és a 20 éves alkalmi partneréről is...


sajnos nehéz normális párt találni manapság.

2012. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
22%
Ha megcsalás történik ott a feleség is hibás. Ha valóban mindent megadtál volna neki nem húzogatná a fiatal pipiket.
2012. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
94%
6-oska: vannak olyan emberek, akiknek semmi sem elég :) nők is, férfiak is vannak tömegszám, akik mindent akarnak, pláne az újdonságot - amit ugye egy régi párkapcsolatban már nem érezhetnek.
2012. júl. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
78%
Örülj neki hogy megszabadultál tőle!
2012. júl. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim válasza:
49%
Az, hogy 20-evessel csalt meg, onmagaban jot jelent, csak szex lehetett, nem hiszem, hogy tobbrol van szo. Marpeig ha csak szex es egyszei alkalom, akkor - ha fontos a hazassagod - erdemes lenne tullepni az ugyon es megbocsatani a felrelepest. Aggodni akkor kellene, ha egy korodbelivel lenne viszonya, ott mar fennal annak a veszelye is, hogy ertelmileg-erzelmileg kotodik a nohoz es az nehezebben mentheto. Nem azt mondom, hogy nem hibazott, hanem azt, hogy jol kezelve mentheto.
2012. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
34%

#7

Tudod egy jó kapcsolat nem azon alapszik hogy egyik fél sem elégedett a másikkal de megelégszenek egymással. Biztos voltak a férjnek olyan igényei amit meg sem mert említeni a feleségének, vagy ha már szóba hozta elutasítást kapott. A pontos részletek ismerete nélkül nem lehet megítélni ezt az ügyet és főleg nem lehet elítélni a férjet azért amit tett.

2012. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!