Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám megcsalja apámat mit...

Anyám megcsalja apámat mit tegyek?

Figyelt kérdés

nem láttam persze de 1értelmű netes beszélgetést találtam többet is

16/f amúgy ez ellmúlt időszakban egy srác gyakran jöt a családhoz a család barátja lett emg minden de anyám egyre több időt töltött vele neten beszéltek több órát míg a 2 gyerekét majdnem hogy leszarta legjobban apáamt sajnálom mert muter csak élősködik rajta apa nagyon sokat dolgozik hogy fenttudjuk tartani a házat meg minden.... tudom nem az én dolgom de kb 1.5 éve megy ez és már kicseszettűl elegem van :@ mindennap úgy alszom el hogy most igaz avgy nem igaz? lehet érezni a a levegőben ezt a vibrálást a 2 szülőm közt és a legrosszab úgytenni mintha te nem is éreznél semmit :@ ha válás lenne akkor valszeg elköltöznénk faterral elhagynám a barátaimat más város stb... hatalmas a hiteleket még nehezebb lenne vissza fizetni még a végén talán utcára is kerülhetnénk :/

mit tegyek? anyámmal ha beszélnék akkor rögtön kiosztana szerintem h mit "kémkedek utána" a neten vagy ha nem akkor meg magamtól félnék hogy rögtön felkapnám a vizet és kegyetlen mód összevesznénk ... apa elmondta nekem hogy ő sem bírja már sokáig beszélnek anyával erről anya mindig megbánja és bocsánatért könyörög aztán meg 2nap múlva megint megtalálom ezeket az üzeneteket hogy: imádlak édesem én is téged alig várom hogy a férjem elmenjen dolgozni....

és nem tudom hogy ilyenkor mit tegyek?! megfordult már a fejemben az is h lemék és 1 kegyetlen nagyot lebaszok a saját anyámnak :S

az egészben apát és a 5 éves öcsémet sajnálom a legjobban.


2012. aug. 12. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Ne tegyél semmit. Felnőttek, az ő dolguk, majd megoldják így vagy úgy. S.zar ezt hallani, de ez az igazság.
2012. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Elsősorban az apád dolga lenne bármit is tenni. Neked semmi közöd hozzá. Oké, hogy szereted az anyádat, de akkor sem a te dolgod. Te eltűrnéd, hogy bárki is beleszóljon, miként éled a nemi életedet? Ugye, hogy nem!
2012. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem voltam még ilyen helyzetben, mint gyerek, lehet, hogy kitálalnék.

Nem jó ez így senkinek, neked se, őrlödsz magadban folyamatosan. Apukád is megérdemli, hogy megtudja az igazat.

Előbb utóbb szerintem kiderülne úgyis.

Rossz lenne nagyon, az biztos.

2012. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én úgy értelmez a kérdést, hogy az apa tud róla..

Ha ez így van, akkor te tényleg nem sokat tudsz tenni:S

2012. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hívő keresztény mind2 szülőm... bár szerintem már csak voltak... de persze nem akarják bevallani maguknak főleg anya apában még látok valami reményt ezért bocsájt meg ...

szerintem ezt már csak Istenre lehet bízni senki másra

esetleg ha valaki ezt a kérdést elolvasta imádkozhatna értünk :)

2012. aug. 12. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:

"ha válás lenne akkor valszeg elköltöznénk faterral elhagynám a barátaimat más város stb... hatalmas a hiteleket még nehezebb lenne vissza fizetni még a végén talán utcára is kerülhetnénk :/ "


Akkor inkább hagyjad az egészet,nem éri meg utcára kerülni emiatt

2012. aug. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak annyit, hogy én ezt átéltem, csak én nekem anyám elmondta (sosem a lányaként, hanem " barátnőnek" tekintett) és én falaztam neki, amikor Apa otthon volt, és anyám meg elment palizni, azt kellet mondanom, hogy a barátnőjénél van.... -.-" Hál az égnek, vége van. Apummal élek.
2012. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!