Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám rendszeresen megcsalja...

Anyám Lánya kérdése:

Anyám rendszeresen megcsalja apámat, amiről apa nem tud. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. lázadó típus. a suliban is rossz a magatartásom. (ezt leszámítva elég jó tanuló)..rájöttem, hogy anyám csalja apámat már hónapok óta. volt is pár húzásom anyám fickója ellen. régen anya a cégénél dolgozott, és ott ismerkedhettek meg. sokat látom anyát sms-ezni, meg órákig telefonálgatni. nem egyszer csentem el a telóját, de mindent kitöröl belőle..:|

egyszer anyám után mentem egy ilyen találkozójára, nem vette észre, hogy követem. egy kávézóban voltak. láttam a pasija kocsiját. ott ültek egészen estig, apa németbe dolgozott. nekünk aztmondta, hogy a barátnőjénél van..az egyik haverom ott dolgozott a kávézó konyháján, felhívtam, és mondtam neki, hogy hozzon egy nagy kést a parkolóba. hozta is persze beavattam a dologba. kiszurtam a csávó kocsikerekét. mind a négyet. anyámnak elmondtam. ő tagadta, hogy ott lett volna, de én képeket is csináltam..anyámmal most nem beszélek, de elhatároztam, hogy kicsinálom őket. a csávónak fenyegető sms-eket írok, meg ilyenek. ráküldtem pár barátomat, hogy ijesszenek rá(...) anyának hetente fel kell jönnie a suliba a magatartásom miatt. nem szoktam cigizni, de hogy jó nagy bajba kerüljek rágyujtottam az iskola területén az ügyeletes tanár előtt. visszapofázok minden tanárnak. anya már ki van, de még nem teljesen. a kandurját is kicsinálom.

van valami ötletetek?


2012. ápr. 20. 21:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem te orvosi eset vagy..De nagyon..Nem csodálkoznék ha anyád megunná a hülyeségeidet,és intézetbe záratna.

Egyébként ugye tudod,hogy azt kapod vissza amit te is adsz másoknak??Egyszer te is leszel 17-18 -20 éves,és szerelmes.Remélem anyud ugyanígy fog akkor veled viselkedni,hogy átéld milyen is voltál..Komolyan én nagyon sajnállak,hogy ilyen vagy..

2012. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem klinikai eset vagy... Nem szép amit anyád csinál, de nem így kéne megbosszulni. Egyáltalán nem kéne megbosszulni
2012. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%
Ha jó csaj vagy szexelhetnénk.
2012. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

leszarom, hogy mit gondoltok rólam.

utolsó.: nem lehetsz ekkora gyík. minek ment férjhez, meg minek szült meg minket, ha félreb*szik.??

másikidióta.: nemvagyok se szép, sem csúnya, és nem szexelünk. xddddddd

2012. ápr. 20. 22:18
 5/23 anonim válasza:
86%
Szerintem 14 évesen nem neked kellene döntened mások életéről, és hogy mi a jó és mi a rossz közötti különbség... Én 23 évesen nem szólok bele, és soha nem is fogok a szüleim életébe. Azért PÁRkapcsolat a neve mert ketten vannak, és rájuk tartozik a dolog. Ha mégis olyan dolog van, ami komoly (pl családon belüli erőszak) akkor persze közbe kell avatkozni, de nem ilyen gyerekes abberált viselkedéssel...
2012. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell ennyire tragikusan felfogni a dolgot. Én 15 voltam, amikor kiderült számomra, hogy anyukámnak szeretője van. Aztán 17 voltam, amikor leesett, hogy apukámat sem kell félteni. Most 36 éves vagyok, ők lassan 40 éves házasok, és együtt nevetnek a fiatalkori botlásaikon. Az élet nem olyan szép kiszámítható, mint ahogyan gyerekként látja az ember.
2012. ápr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is 12 voltam, amikor rájöttem, hogy Anyám csalja Aput. Undorító volt ezt tudni, én megértelek. 14 éves voltam, amikor ki is rakta Aput. Másnap már oda is költöztette azt a mocskot Apu helyére és kiderült hogy terhes. Azóta is elég rossz a viszonyunk, pedig már felnött vagyok és családom van, de ezt soha nem fogom megbocsátani neki.

Ettől függetlenül sajnos nem tudsz semmit tenni ellene, ha azzal a fickóval akar lenni.

Azt kívánom neked, hogy ne kelljen átélned azt amit nekem kellett és azóta is kell.

2012. ápr. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
26%

Szia, Kedves! Nme így kell ezt csinálni! Te komoly, nagy lány vagy. Akármilyen lázadó korban, akkor is, sőt annál inkább a szüleid a legfontosabbak még az életedben.Nme velük vagy, d eők adják a hátteredet. Mellesleg az életedet is ők adták, a testükből lett a tested.

Nem szép dolog szeretőt tartani. De arra gondoltál már, hoyg valahol talán anyád boldogtalan, ha ilyenre szánta magát? Egy pár kapcsolatáért mindkettő felelős! Látod, te küzdessz érte - apád helyett!!! De ez nem a te dolgod! Apádnak kéne. Vagyis aférfinak kellene minden nap megküzdenii a nőért, és anőnek minden nap elcsábítani a férfit. Csak ugye 20 év alatt annyi minden más baj van, ez nem megy mindig jól.


Ne folytasd ezt a partizánakciót! Jó ötlet, de kétélű fegyver. Elsülhet balul is!

Anyád értelmes asszony! Beszélj vele, mint nő a nővel. Ne mint gyerek az anyjával: a gyerekre nem tartozik a zsülei szerelmi élete. Bezsélj vele úgy mint egy családtag, mint eg ymásik nő! Mondd meg neki, hoyg komolyan szeretnél beszélni, kérj időpontot, mikor ketten vagytok, nyugodtan vagytok!Egy órát! Kezdd azzal, hoyg most nem gyermekeként vagy itt, hanme mint acsaládotok egyik tagja! Mondd, hoyg neked nagyon fontos ez acsalád. Aztán mondj el nyíltan mindent. Lehet hoyg tagadni fog, azt ne is hlld meg. Annyi mintha el sem hangzana. Az a baj nálatok: egy strucccsalád vagytok.:) Bocs, de így van.

Mindenki homokba dugja afejét. É stéged is erre akarnak rávenni.. De ez nagyon rossz taktika.

Apád úgy tesz, mintha nem venne észre semmit. Talán fél. Ha te észrevetted, lehetetlen, hoyg ne tudja, mi za igazság. Csak tagadja maga előtt is.

Anyád is homokba dugja afejét, nem lát, nem hall. Nyilvánvaló, hoyg apád boldogtalan. Az is nyilvánvaló, hoyg a te iskolai problémáidat az ő viselkedése okozza. Erre mit tesz? Nincs aférjével, nincs agyerekével, elszökik máshova! Mintha elszökhetne a gondok elől!

A gond pedig olyan, mint a mumus: ha bújkálunk előle, követ, és egyre nagyobbra nő. De ha szembefordulunk vele, szertefoszlik. előbb-utóbb :)

Ezt kell megértenetek. É sneked is. Neked a csládodban van a probléma. erre mit teszel? Az iskolábna harcolsz, meg egy idegen hapsi ellen harcolsz, aki nem lényeges.Ráadásul a virtuális térben!!(sms) Mert te is félsz. De ne félj! Erős vagy. Nagy hatalom van a kezedben: a szüleid mindennél jobban szeretnek! Ha nem látszik, akkor is.Ezzel te nyerhetsz.Hozd vissza a harcot a probléma valódi színterére: a családba! Nyíltan tárd anyád elé! Így valamit lépnie kell. Vissza fog kerülni aprobléma oda, ahol keletkezett. Így már meg lehet oldani. tALÁN KETTEN MEGOLDJÁTOK. Ha nem ilyen egyszerű, akkor mindenkit be kell vonni! Apádat is.

Ne menj bele ebbe atitkolózásba! Beszélj nyíltan egyenesen mindig. Öt percre s emenj bele, hoyg mást mondotok, mint ami van!

Nagy veszekedés lesz! Ordítozás, sírás, rívás, csapkodás. De az kell, hogy megújuljatok. Tudod: mint a szülés: ott is van minden, hogy új élet szülessen.

Muszáj megtenned, bár nem ez lenne adolgod 14 évesen. De már mindegy, benne vagytok. Ezzel az akciózással magadat teszed tönkre, semmi értelme. Nyílttá kell tenni a konfliktust, mindenki között. Leplezetlenné! Rántsd le a fátylat! Csak így tisztulhatnak ki a dolgok. aztán talán még gyerek lehetsz pár hónapig.. :)

Ilyen energikus lány irányítsa ezt a rendkívüli energiát a megfelelő célpontra!

(vagyis acsaládra: nem anyád ahibás, nem apád, nem te: akapcsolatotok mérgezett. A kapcsolatot kell szétbombázni, hogy újat lehessen építeni) Gyorstüzelés, előre!!!

2012. ápr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
30%
Ne fogadd el hogy tagad. Mondd meg, hoyg nem erről akarsz beszélni, mindketten tudjátok, hogy igaz. Ne engedd el. Folytasd a beszélgetést! Ha sehogy sem enged, fenyegesd meg, hoyg most felhívod apádat!
2012. ápr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy serdülő vagy, és ez már önmagában nehéz állapot, de próbáld átgondoloni, mit csinálsz. Honnan tudod te, milyen a szüleid érzelmi kapcsolata valójában? Egyáltalán: van-e, vagy csak élnek egymás mellett, mert "ott vannak a gyerekek" - és közben már idegenek egyik a másikának? Honnan tudod te, hogy édesanyád nem volt-e boldogtalan apád mellett? És egyáltalán: azt, hogy két felnőtt ember mit tesz és miért, légy szíves rájuk bízni, még ha fájdalmas volna is, ha elválnának. Miből gondolod, hogy jogod van édesanyádat követni, próbálni "megrendszabályozni"? Hogy képzeled azt is, hogy a partnerét fenyegeted, tanárokkal szemtelenkedsz? Nem is szólva arról, ahogyan emlegeted azt a másik embert: "a csávó"..."a kandúrja", stb. Hol tanultad ezt a cigányos, durva stílust?! Nagyon lehet, hogy édesanyád érzelmileg is egyedül maradt (ismétlem: nem láthatsz bele a szüleid kapcsolatába!) - és most átél egy igazi szerelmet. Majd ők ketten, édesapáddal, elrendezik a dolgokat - és hogy miként, abba neked semmilyen jogod nem lesz beleszólni. Ha véletlenül elválnának, akkor is szüleid maradnak egész életedben.

Mindenesetre, jó lenne segítséget kapnod: többet együtt lenni édesanyáddal, őszintébben és melegebben beszélgetni - esetleg pszichológust felkeresni, mert annak alapján, amit írtál, veszélyeztetett vagy.

2012. ápr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!