Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudom hogy...

Egyszerűen nem tudom hogy kezeljem, anyumat . Vélemények?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy van egy barátom lassan már fél éve. Csak hétvégén tudunk találkozni, mivel egész héten 12 órázik, ráadásul nem egy helyen lakunk. Nagyon jó tanuló vagyok, nekem fontos a suli, az átlagom jóval 4 egész felett van. Házimunkában segitek többet ha anya dolgozik, a hugommal az egész házat kitakaritjuk, mikor itthon van akkor kevesebbet segitek , de segitek, meg én rohangálok postára, gyógyszertárba, szóval valamennyit segitek. De ha valami van, vagy valamiért összeveszünk, egyből azzal jön h mert mindig a barátommal vagyok, mikor csak hétvégén tudunk, ha suli lesz akkor ez még majd csökken, mert a vasárnap kell nekem tanulni, de anya mindig ezt hozza fel ha valami baja van, annyira utálatos ez, előző barátomnál mis ezt csinálta, nem értem mért kell a dolgokba belekeverni azt akit nagyon szeretek és semmi köze hozzá. Többször gondoltam már h töltsem be a 18-at és elköltözök, mert ez annyira rossz nekem, más sokkal fiatalabb lányok az egész nyarat a barátjukkal tölthetik, csak én nem .. Mit tegyek??? sooooos :'(:'( 17/L
2012. aug. 14. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Amikor anyukád nem ideges, akkor kérd meg, hogy ne ezzel jöjjön mindig, ha felhúzta magát.

2. Azt nem hiszem, hogy akár 17 éves lányok is az egész nyarat a barátjukkal tölthetik, nemhogy a még (sokkal?) fiatalabbak.

3. az addig rendben van, hogy 18 évesen mehetsz, ahová akarsz, de azért elötte gondoskodj arról, hogy meg is tudj élni, mert a szüleidnek akkortól nem is kell eltartani, pénzelni téged. (Lakás, kaja, kozmetika, tanulás - ez azért nem kevés pénz havonta, ha ezt meg tudod oldani, akkor semmi gond, mehetsz.)

2012. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de igen, erre fele vannak 15-16 évesek akik mindennap együtt vannak, jó nem egésznap de akkor is. Néha már úgy gondolom egy hid alatt is jobb lenne, mint itthon. Már próbáltam vele beszélni, de olyan makacs:S
2012. aug. 14. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:
és a 15-16 éves SOKKKAL fiatalabb mint a 17? A jelzőket megfelelően használd :)
2012. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld ki EGY hétig a hid alatt - aztán majd megjön az eszed.
2012. aug. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rendben lehet engem cikizni egész nyugodtan, ezt a legkönnyebb csinálni ...
2012. aug. 22. 10:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Mond el, min szoktatok összeveszni anyuddal. Kérdezd meg anyukád, hogy milyen elvárásai vannak veled szembe, ha azokat teljesíted, egy szava nem lehet. Próbálj meg egy kicsit konfliktuskerülőbb lenni, lehet az segítene a legtöbbet.
2012. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem,mert anya tökéletes, és tőlünk is ezt várná, nővérem is ezért ment el, az a baj hogy bármit csinálunk sose jó neki, mindenbe beleköt :S
2012. aug. 25. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!