Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (hosszú lesz) Egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(hosszú lesz) Egyszerűen nem tudom, hogy kinek higgyjek? Vélemények?

Figyelt kérdés

A barátommal már 4 hónapja együtt vagyunk és ő csak 2évre igazolt mondjuk Debrecenbe viszont az "élete" Pesten van.(ház,barátok stb.)Elég ismert és sajnos ebből is lett a probléma...

Nemrég nélküle mentem el buliba,ő addig otthon aludt,és találkoztam néhány csapattársával akik már ismernek engem,viszont jött velük 1 új srác is.Én is éreztem,hogy ez a srác rám akar hajtani,de én közöltem Vele,hogy van barátom.majd odaszólt ahhoz a sráchoz aki ismer engem hogy tényleg van e valakim és mondta hogy Igen a "Kovács Béla".A srác meglepődött és odarángatott 1 harmadik srácot,hogy Képzeld ez a kovács Béla bnője.erre a harmadik srác rámnéz,és ezt mondja:Melyik bnője,a debreceni? Kicsit kiakadtam majd 10 perc mulva visszajöttek hogy így bocsánat,ugy bocsánat ez nem igaz stb..Másnap reggel magamhoz hívtam a barátomat ,hogy kezd már kicsit elegem lenni abból,hogy buliba állandóan megtalálnak ezekkel a pletykákkal.Erre elkezdi,hogy hogy hívták a gyereket aki ezt állította?lehet hogy ők még ott tartottak,hogy nyáron volt a pesti bnője!De már kezd elege lenni,hogy állandoan magamhoz hívom mintha kihallgatáson lenne,és nem ér rá ilyen hülyeségekkel foglalkozni.

Nem is csináltam volna ebből ekkora ügyet,csak az a gond hogy nem ez volt az első ilyen pletyka.Néhány hónapja 1ik csapattársának a szülinapját ünnepelték és ittak elég rendesen.Lejöttek a buliba ahol a barátom bemutatott nekem 1 srácot.ez a srác ott volt egész este Velem majd miután a barátom hazament elkezdte mondogatni,hogy a barátom azt mesélte,hogy 2nappal ezelőtt 1 csajjal volt és,hogy a csaj szájába élvezhetett.De mondom 2 nappal ezelőtt Velem volt.erre,hogy akkor vmelyik nap de nyugodtan kérdezzek meg bárkit 4en is hallották.Másnap megkérdeztem barátomat és azt mondta,hazudott a gyerek és megmutattam neki azt az üzenetet amit a srác írt nekem facebookon másnap(teloszámomat kérte és hogy minden rendben van e köztem meg a Béla között?)

A barátom erre azt mondta ,hogy nekem nem kell beszélnem a sráccal majd ő felhívja és elrendezi a gyereket.Hát fel is hívta,majd utána nekem azt mondta,hogy a srácnak csak azért kellett a számom hogy bocsánatot kérjen.

Én azért multkor beszéltem a sráccal,hogy miért hívta fel a barátom és mit mondott?Ő erre azt mondta hogy azért,hogy miért mondta el nekem ezt az egészet??és hogy miért irogat nekem üzenetet?? De nem szeretné ha ezt elmnodanám a barátomnak mert nem akar ujabb hívást kapni tőle.Hát ezen kibuktam és írtam a barátomnak,hogy átvert és és hogy hazudott nekem mivel csak azért hívta fel h miért mnodta el nekem az Igazat!!??Erre visszaírt,hogy "Az 1 szerencsétlen kis f*sz,hazudozik csak.Cigó,a vérében van"

Ugyhogy,most fogalmam sincs kinek higyjek mert az emberről nem jókedvűkből terjesztenek ilyeneket..


2011. júl. 1. 10:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%

Csak az utólsó mondatot olvastam el.


Lényeg,hogy egy cigónak azt se hidd el,amit kérdez!

2011. júl. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ügyekben nagyon nehéz valakinek is igazat adni, mert a pasiknál előfordul, hogy haverok között "nagyzolnak" ezzel-azzal, ami nem igaz ugyan, csak jó fényt vet rájuk. Például ilyenek a nagy csajozós sztorik is...

Viszont én a helyedben nyitva tartanám ezután is a szemem. Tudod van egy mondás: "minden pletykának van valami alapja..."

2011. júl. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

a baratod reagalasa erdekes..ne irogass vele, majd ő elrendezi..meg mar ki tudja hanyszor hallottad hany embertol..egy buliban reszegen minek talalna ki ilyet barki?? radasul tobben ugyanazt??

szerintem ne menjetek annyit bulizni meg ne engedd olyan helkyekre a pasid ahol csajozhat..vagy szervezz kozos programot.

2011. júl. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

10:33 "ne engedd olyan helkyekre a pasid ahol csajozhat"


Na ennél nagyobb marhaságot még nem láttam! XDDD

2011. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sztem is figyrlj rá jobban, mert lehet hogy kissé csajozos. De azt nem irtad hány évesek vagytok, de én úgy gondolom a pasik egy idő után kinőnek abból, hogy fényezzék magzukat mások előtt, hogy kivel-hogy volt. Magánügy kéne h legyen.
2011. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

10:40--->"a pasik egy idő után kinőnek abból, hogy fényezzék magzukat mások előtt"



Ez a második legnagyobb marhaság,amit láttam ...


Mi van veletek,lányok? Hisztek a mesékben?:)

2011. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
na igen nekem is ez szúrt szemet,de a srác állította hogy ő full részeg volt aznap,én meg mnodtam a barátomnak,hogy azért visszaírok neki mert kiváncsi vagyok mit akarhat..de ne ne majd ő elrendezi és nem fog többet zaklatni.viszont ha együtt vagyunk akkor nem mernek ilyenekkel elém állni csak ha egyedül látnak,és lehet,hogy tetszem nekik de ki az a h*lye aki azt hiszi,hogy ha a barátomról pletykál akkor mindjárt szakítok Vele és összejövök azzal aki a pletykát terjeszti..ugyhogy én is attól félek,hogy "minden pletykának van vmi alapja. Pedig az egyik barátjának/csapattársának is mondtam hogy "Szerinted a Béla engem átver?"És azt mondta hogy Nem..és ezt kb 3szor elmondta..
2011. júl. 1. 10:47
 8/18 A kérdező kommentje:
Én 21/L ő 33/F
2011. júl. 1. 10:48
 9/18 anonim ***** válasza:
A "minden pletykának van alapja" válaszoló vagyok. Sajnos tény, hogy a pasik, ha sokáig ott van a kísértés és a lehetőség, gyakran nem állnak ellent a csajoknak...nem mind, de nagy tisztelet a kivételnek. Ha több embertől hallottál valamit, akkor vagy a pasid hintett el valami mesét, vagy tényleg történtek dolgok, de valami van. Ez tapasztalat, "csak úgy" nem jutnának a füledbe ilyen infók.
2011. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Majdnem minden buliba együtt járunk vagy ott találkozunk szóval 1-2buliban nem vagyunk csak együtt ugyhogy ezért fura ez az egész..és a barátai ismernek főleg akikkel eljárogat szóval csak ezek az "idegenek" terjesztenek ilyeneket..bár kitudja a többiek meg lehet,hogy "fedezik"
2011. júl. 1. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!