Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim mért nem engedik,...

Szüleim mért nem engedik, hogy barátnőm legyen? Nem HÜLYE sajnáltatós kérdés! Édesanyám utálja a lányt. Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval.15 éves vagyok.Most ballagtam.Szakközébe megyek tovább.

Van 1 lány 3 éve nagyon tetszik és nagyon megszerettem ő 1 évvel fiatalabb mint én.

Szóval mindketten normális családból származunk ,Mind 2 család utálja a cigányokat.

És a tanulmányi eredményemre se panaszkodhatom és a lány sem.Szüleink ezt tudják.Édesapám még engedne is.De édesanyám ,ha kiejtem a számmal a lány nevét ,hogy sétálni akarok vele a parkba melyik nap lenne jó.Azt feleli azzal a csitrivel meg a "anyját" veszi a szájára ne foglalkoz majd csak találsz jobbat.

Mért mondja eszt és mért tesz neked állandóan keresztbe azzal ,hogy most nem mehetsz.De más valakivel simán elengedne ,de vele nem.

Mért csinálja ezt?

A lánnyal mi nagyon tökéletesen megértjük egymást.

Mért nem engedi ezt a szüleim ,hogy a lánnyal járjak.


Normális emberek válaszát várom.(cigányok és perverz hülyék válasza nem érdekel)


Előre is köszönöm.


2012. aug. 14. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
lehet h anyud neheztel a lány családjára, lehet h régebben volt egy komoly konfliktusuk, nem ártanna egy őszinte beszélgetés
2012. aug. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
68%
Velem is úgyan ez történt csak történetesen a lány anyja nem szimpatizál a fiúkkal... Télleg nincs bennem semmi rosszindulat és normális vagyok nem értem őt. Próbálj meg beszélni anyukáddal hogy mi a baja vele és világosítsd fel hogy a lány jószívű és szeretitek egymást. Egy igazi anyának az a lénegy hogy a gyereke boldog legyen. :)
2012. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Anyukád mit mondott,mikor ezt kérdezted tőle?
2012. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
52%
az anyákba megvan ez az ösztön sajnos...legtöbbször a fiú anyáknál. szerintem mond azt neki h attól függetlenül h a lánnyal jársz, őt nem felejted el és ugyanolyan fontos marad neked :)
2012. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

" Szóval mindketten normális családból

származunk ,Mind 2 család utálja a

cigányokat."

Ez a legertelmesebb mondat amit ma olvastam gyakorin, máris megkedveltelek. :)

2012. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte válaszokat.


Utolsó.Igyekszem.

2012. aug. 14. 19:39
 7/10 anonim ***** válasza:

Az anyukáknak - nemcsak a fiús, de a lányos anyukáknak is - van egy olyan szokásuk, hogy "álmodoznak" a gyerekük jövőjéről. Arról, hogy mi legyen belőle, milyen legyen a házastársa, ill. annak a családja, milyen házban lakjon, hány gyereke legyen és azok milyenek legyenek... és még sorolhatnám. Ha a gyereknek más az elképzelése vagy más irányba indul, az keresztezi az ő elképzelésüket és ettől veszélyeztetve érzik gyerekük jövőjét és boldogságát.

Ez sajnos gerenációs probléma. Próbálj meg beszélni róla az anyukáddal, de én attól tartok, hogy nem sok eredménye lesz. Te mondod a magadét és ő is a magáét. Azért próbáld meggyőzni, és semmiképp se hagyd magad befolyásolni, ill. kivéve, ha a lány családja ellen valami aggályos kifogás merülhet fel.

2012. aug. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

"Szóval mindketten normális családból származunk ,Mind 2 család utálja a cigányokat."


Ez még marhára nem jelenti azt hogy normális családból származtok,sőt pont az ellenkezőjét :D

2012. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocs, de nekem erről egy film jut eszembe, ahol szintén tiltották egymástól a szerelmes fiatalokat, de nem mondták miért. Végül kiderült hogy az apukának volt egy futó kalandja, és fél testvérek voltak a szerelmesek...

Na nem mondom hogy veletek is ez van, de szerintem anyukád tud valamit amit te nem. Volt valami vita vagy ellenségeskedés, féltékenykedés, akármi a múltban, a lány családjával, és ezért tilt. Ezért engedné hogy bárki mással csak vele ne... Próbáld más oldalról kipuhatolni, apukádtól, nagyszülőktől, ha van valami, akkor valószínűleg ők is tudnak róla.

2012. aug. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben meglesz.Ha nem durva eszközökhöz fordulok ,ha nem volt jó nekik a szép szó...jön a rossz oldala.Ők akarták.
2012. aug. 15. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!