Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a vezetéknevem hogy "Lakato...

Az a vezetéknevem hogy "Lakatos". Nagyon szégyenlem mert mindenhol ezt látni hogy cikizik. Pl Lakatos Madonna, de főleg a cigányok miatt. Hogy lehetséges a névváltás? Ez a legcigányosabb név!?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Vannak még cigányosabbak is pl. Vajda,Kolompár,Karika,Sztojka,Hodosi,de ezen kívül van még pár.
2012. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
A szomszédaink Lakatosak, kinézetre, viselkedésre "magyar" emberek. Egyébként nálunk a legnagyobb maffiózó oláh cigány család vezetékneve Nagy. Szóval aki értelmesebb már régen nem ez alapján ítél
2012. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Lakatos névvel vannak magyar emberkék is,nem ez a legrosszabb vezetéknév.Ha elmúltál 18,megváltoztathatod.
2012. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Parancsolj, itt minden le van írva.


[link]


Messze nem a Lakatos a "legcigányosabb" név.

2012. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha 18 elmúltál bármire változtathatod. Én szeretném felvenni most anyukám vezetéknevét mert az nagyon tetszik, meg hasonló cikizések is közrejátszanak benne.
2012. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

igen, az Oláh, Lakatos, Sztojka, Kolompár, Rézműves, Radics, stb nevek cigányosak.

18 után megváltoztathatod, de benne lesz pár forintban.

2012. aug. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem is a legcigányosabb, de a legsztereotipabb cigány név (így kezdődő viccek például, hogy "Kovács és Lakatos házat építenek...") Én ismerek olyat, akinek a felesége Lakatos, és a keresztneve is különleges, és fehér ember... De meg tudlak érteni. Ha elmúltál 18, megváltoztathatod (14-18 közt szülői engedéllyel).
2012. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Általában ezek a mesterséges vezeték nevek cigányosak, én mondjuk nem ítélek ez alapján met tudom hogy ilyen is olyan is van.

Én is ez miatt fogom megváltoztatni a vezeték nevem, amit még senki nem írt. Rácz, ez szerb eredetű nem cigány, de mindenki lecigányozza

Oláhot is mindenki lecigányozza, pedig magyar vezeték név, sokan össze keverik az oláhcigánnyal ami nem vezeték név, hanem "faj" vagy ha ez nagyon erős akkor család, vagy nemtom mi:D nem akarok senkit megbántani...

Asszem 10ezer egy névváltoztatás és indok is kell

2012. aug. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az oláh csak annyit tesz, hogy román, a rác pedig azt jelenti, hogy szerb. Ezeket a magyarországi cigányok nem azért kapták, mert románok vagy szerbek lettek volna, hanem nem volt vezetéknevük, és az ,,állam" kiosztott nekik vezetékneveket csak úgy találomra.
2012. aug. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Tamás László válasza:
A néváltoztatás lehetséges módja, hogy fel kell keresned az illetékes önkormányzat anyakönyvi hivatalát, és előadhatod a kérésedet!
2012. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!