Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy valaki...

Az lehetséges, hogy valaki nem érzi elég jónak magát valakihez, és ezért folyton másnál/máshol keres önigazolást? Párkapcsolati téren gondolom.

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az az ember elsősorban önmagának nem felel meg.
2012. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek, nem vitatkozom. De létezik, hogy ezt valaki ilyen ostoba módon próbálja kompenzálni magában? Már csak azért is, mert ez egy ördögi kör. Hiszen így egy idő után nem csak magának nem fog megfelelni, és még mélyebbre esik abban a hitben, hogy ő nem elég jó. Nem egy ilyen embert ismerek, akik mindenhol önigazolást keresnek, mindig megbánják a tetteiket, de hosszú távon nem változik semmi. Kell-e, és ha igen, akkor mit kell tennie ilyenkor az ilyen személyek társának? Megéri pesztrálni őket?
2012. aug. 5. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

aki a párja mellett nem érzi jó nőnek magát, annak az önbizalma csak lefelé fog tendálni.

magamból kiindulva, az utolsó barátom mellett nekem is ez vo9lt, de rájöttem, hogy a párom váltja ki azzal, hogy pl társaságban semmibe vesz, otthon gyakran kritizál.

a mostani barátom meg sokszor dicsér, büszke rám a haverjai előtt, és most tele vagyok önbizalommal.


tekintve a mondást, miszerint a a férfi mellett lesz a nő nő, és a nő mellett érzi magát férfinek a férfi, ebből leegyszerűsítve, ha nincs önbizalmad a párod mellett, arról a párod tehet. csak lehet nem tűnik fel.

2012. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig fontosabb volt a szerelmem véleménye, mint mindenki másé együttvéve.
2012. aug. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez lenne a normális. Én elégedett vagyok magammal, még úgy is, hogy szerintem nem azt kapom amit kéne. De egyik ismerősöm (nő), hiába hordozza a pasija a tenyerén, időnként mindig becsúszik egy két félrelépés. Szeret is udvaroltatni magának. Sok férfi ismerősöm is van, akiknek ki van nyalva a seggük, aztán mégis legalább évente egyszer máshol keresnek "megnyugvást". És ráadásul nem is jó pasik:S
2012. aug. 5. 23:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Irányításra vágyik. Ha Te vagy a társa, akkor irányítsad. Meglátod, jobban fogja magát értezni úgy, hogy nem kell felelősséget vállalnia a sikertelenségeiért.
2012. aug. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy jól bánnak veled, nem elég a szerelemhez. Lehet, hogy a nőismerős szívesen kihasználja a férjét, de ha beleszeretne valakibe, akkor sem kellene neki más, ha a pasi hallani sem akarna róla.
2012. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!