Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kell egy férfinak? Mi az,...

Szonjaka kérdése:

Mi kell egy férfinak? Mi az, amitől azt érzik, hogy ez a nő kell, nem csak szexuálisan, mindenhogy? Első sorban férfiak válaszát várom, de ha vannak nők, akik kenik-vágják a témát, okosítsanak ők is ;)

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 18:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%
Az én férjem azt mondta hogy neki nagyon fontos egy lány kisugárzása.Van egy barátnőm,rá azt mondta hogy nehéz lesz párt találnia mert olyan kisugárzása van hogy kirázza tőle a hideg(a lány 29éves és nem volt még kapcsolata).Megfogalmazni nem tudja pontosan miért szeretett belém,rámnézettt és ennyi tudta hogy én kellek.10éve vagyunk együtt az első tali óta.
2012. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
6%
No, megkérdeztem az én kis drágámat a fentiekről. A válasza az volt, hogy azért kellek én, mert életében nem találkozott még olyan nővel, mint amilyen én vagyok. Vagyok feleség, barát, társ, anya, nő, egy személyben. Lehet velem nevetni, sírni, beszélgetni, vitatkozni..
2012. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez az utolsó ez nem valami meggyőző. Szegényke annyival több mint egy házi kedvenc hogy még gyereket is tud szülni. Wow.
2012. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!