Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, h bizonyos...

Miért van az, h bizonyos emberek csak a párjukról tudnak beszélni?

Figyelt kérdés
van egy munkatársam annak a napi 8 órában amit együtt vagyunk legalább 5 percenként van egy sztorija a "párjáról" (20 éves a lány). Nem tudok elmenni a közeléből, mert mellette ülök, eleve elég harsány természet. De bármi a téma, valamit el kell mesélnie a pasijáról. Az agyamra megy. nem mindig nekem mondja, elég h hallom a terem másik végéből ahogy visítva meséli a párját másnak. Nem akarok beszólni neki, örülök h boldog, de ezt túlzásnak érzem h így lenyomja a torkunkon a boldogságát. jóformán nem is ismerjük egymást, de róla és a párjáról már mindent tudunk. Miért csinálja ezt és h lehetne leállítani?
2012. aug. 15. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert kapcsolatfüggő.
2012. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
20 évestől ne várj sokat.
2012. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez van!
2012. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilván ő maga olyan unalmas, hogy csak a barátja történeteivel tud titeket "szórakoztatni". Aki kizárólag a párjáról permetezi a történeteit egész áldott nap, annak nem lehet valami színes élete, mert nem történik vele semmi érdekes amúgy, csak ha a párja is ott van. Nem tudom, szerencsétlen fiú mit szólna, ha tudná, hogy mindenki a melóhelyen ismeretlenül is már őt unja.
2012. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Társfüggő.Elég idegesítő lehet.
2012. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet anyira fontos neki a párja,hogy csak az jár az eszébe.

Sajnálak nekem is volt egy hasonlo munka társam egyben jo barátnöm.De mi beszoltunk neki,hogy már unalmas.Csak ugy viccesen de komolyan gondoltuk.

2012. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kapcsolatom elején én is sokat meséltem a barátnőimnek a páromról. Szerelem + rajongás. ÉS hozzátartozik az is, hogy nem vagyok egy bulizós, spanolós emberke, akinek 500 barátja van és mindig történik vele valami, mindig hall valamit, amiről lehetne társaságban sztorizni. Engem csak néhány csaj bírt középsuliban és azt se értettem mért xD Általában csak ültem és mosolyogtam meg úgy kb a beszólogatásból állt a kommunikációm, de amióta a barátommal vagyok néha napján velem is történik valami. Bár én így sose vittem túlzásba
2012. aug. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert én ezt tudatosan visszafogom. Egy pasimról se beszéltem senkinek, csak ha kérdezték, mikor meg mesélt valaki valamit, én a fejemben elmeséltem hogy blablabla a pasim is blablabla. :) Nem tudom miért alakult ki. Szerintem valaki a legelső pasimnál még tiniként beszólt, hogy beszéljek már másról. Érdekes...
2012. aug. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!