Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnál, éreznél, hogy...

Mit gondolnál, éreznél, hogy ha a férjed nem lenne egy haverozós, barátkozós típus (=egy sincs, nem is volt) és az egyik jó fej, távoli ismerős csaj profilját rendszeresen nézné?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 10:23
 1/8 A kérdező kommentje:

közösségi portálon

csak ez kimaradt


Azt mondta,hogy csak úgy megnézi időnként, mint ahog pld egy 20 évvel ezelőtti szerelmét is vagy 1-1 ex-kollégát.

A régi szerelemen nem akadtam fen, én is nézném,hogy ha lett volna.:)

2012. aug. 16. 10:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen rendszeres a dolog,ha heti többször akkor azért zavarna,na de az is lehet mivel azt írod,hogy neki nincsenek barátai,igy lehet ,hogy csak egyszerűen nincs nagyon más akit nézzen,mert hát azt legalább ismeri,ismeretleneket nem olyan érdekes nézegetni,hogy mi van velük.
2012. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát az nekem fura, hogy nincs egy barátja sem, de ez mindegy, nyilván ő ilyen. A csaj-dolog meg zavarna, ha folyamatosan nézegetné, valami oka csak van. Nem tudom mennyire vannak mondjuk jóban, vagy voltak. A régi szerelmem adatlapját én is megnézem kb. fél évente egyszer, ha épp unatkozom, és megnézegetem az ilyen távolabbi ismerősöket, de amúgy rendszeresen szerintem az sem normális.
2012. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál, kedves kérdező, hogy talán az egyik régi osztálytársa volt, akivel jóban voltak?
2012. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megismertem egy lányt. Volt nálunk párszor. Aztán elutazott külföldre egy éve. Azóta nem beszélünk.
2012. aug. 16. 10:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem a volt szerelmét nézegeti havonta egyszer kb. Amikor megtudtam iszonyat balhét csináltam, majdnem elváltunk. Aztán megbeszéltük, hogy nem jelent neki semmit már az a lány, csak kíváncsi mi történt vele. Nagyon rosszul esett de nem tudok mit csinálni.
2012. aug. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A volt szerelme engem nem zavar. Talán azért, mert ő a múlt.

A másik lányt a jelenből ismeri. :)

2012. aug. 18. 10:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem így még különösebb. Legyél résen, mert valamiért érdeklődik, ami szerintem túlzás.
2012. aug. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!