Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy távoli ismerős becsenge...

Ha egy távoli ismerős becsengetne hozzád mert sürgősen wc-re kellene mennie, és nincs a közelben semmi ahová elmehetne, beengednéd?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Be. Miért ne?
2011. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha nincs vele semmi gondom, akkor természetesen be... Ha olyan ember lenne akiben már sokszor csalódtam valamiért, vagy csak kihasznál mindig, akkor lehet hogy addig húznám az időt, hogy megnézhessem ahogy összesz*rja magát. :)
2011. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem nézném végig ahogy összefossa ott magát :) igen beengedném.
2011. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze!

Nekem volt általános iskolában egy barátnőm, de 8. vége után 1-2 évvel már nem nagyon kommunikáltunk.

Egy közösségi oldalon írtam neki, és megkértem egy szívességre (Xhelyről ami messze van tőlem átvett egy csomagot és elküldte nekem) és zokszó nélkül megtette. Pedig még 3-4száz forintjába is került.

Szerintem így kéne működnie a világnak.

22N

2011. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha tenyleg ismeros, akkor igen, mivel tudom kb., hogy milyen ember. Ha teljesen ismeretlen, akkor termeszetesen nem, mert ez urugy lehet a rablasra. Nem szivesen engedek be senkit. Voltak, akik vizet kertek, hivatalos szemelynek adtak ki magukat es ugy raboltak ki embereket.
2011. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk már volt ilyen, nagyon kellett vécére mennem nekem vagy egy tesómnak és az apukámnak a közelben lakott egy fiatalkori barátja (sok ideje nem találkoztak és nem is beszéltek) ez eszébe jutott és bementünk hozzájuk, még maradtunk is egy kicsit, örültek.
2011. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 napietus ***** válasza:
persze.
2011. júl. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
max hugyozni. fosni elküldeném a bokorba, nekem ne büdösítse be a fürdőt :PPPP
2011. júl. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!