Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt anyám?

Miért csinálja ezt anyám?

Figyelt kérdés

Na szóval az van.hogy amikor tusolni készülök és már majdnem ugye meztelen vagyok, anyám majdnem minden este bejön és elkezd valamit mesélni. -.- Pont ott és pont akkor amikor én nem vagyok rendesen felöltözve. Nem zavartatja magát. Amúgy egész nap nem mesél semmit,csak ott valahogy eszébe jut, és szerintem ez már szándékos -.-" Mit tegyek?? beszélni nem akarok vele, akkor valami tanács esetleg? nekem ez már nagyon cikis.. Tavaly is már ezt csinálta de most már nagyon ciki mit tegyek??

12/L



2012. aug. 16. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Anya is ezt csinálta. Mindig bejött mikor öltözök,fürdök. Aztán én is bementem mindig hozzá. És mikor leordította a fejemet akkor én megkérdeztem: és akkor te miért jössz be hozzám?

azóta nem :D

2012. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
biztos lesi, nőiesedsz-e? Ilyenkor szépen felkapod a köntösödet vagy egy törölközőt és leülsz, hogy "anya, beszélni akarsz velem?" Aztán mondhatja. Ha azt mondja, hogy csak zuhanyozzál, akkor mondd, hogy nem, mert figyelni akarod, amit mondd. Egyéb tanács meg: behúzod a zuhanyfüggönyt és akkor nem lát.
2012. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

gondolom nincs zuhany függöny.. jajj :D

Amúgy meg,én azt csinálnám ahogy az előző írta. bejön.törölköző magadra,és leülsz,mondjad anyu mit szeretnél. vagy amikor fürdik,menj be te is. ha azt mondja menj ki,akkor kérdezd meg: Miért? te is bejössz! ugye milyen rossz???

2012. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Zárd be a fürdőszoba ajtót.
2012. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is azt csinálnám, amit a 2. mond :) Vagy a fürdőszobába vetkőzöl le...
2012. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Zárd be a fürdőszoba ajtót.
2012. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd meg neki, hogy menjen ki, mert egyedül szeretnél zuhanyozni! Nem vagy már kislány!
2012. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen miért nem kéred meg, hogy menjen ki? Ha pedig megkérdezi, hogy miért? Megmondod neki, hogy téged zavar, hogy ott van, és menjen ki.
2012. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!