Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon jó döntés volt?

Vajon jó döntés volt?

Figyelt kérdés
A párom hozzám költözött körülbelül fél éve.Az apjával össze veszett.Most a napokban mondta hogy hiányzik neki.Én megprobáltam kibékíteni őket.Sikerült is.De most már többet van az apjánál mint nálam.Kicsit ott van a féltékenység is ( bár ez butaság de akkor is rossz érzés ) Engem az apja utál szó szerint.Kérek tanácsokat hogy mit kellene tennem.
2012. aug. 16. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Visszakérdezek: Miért békítetted ki az apjával ha utál téged?

Ennyi önérzet legyen már benned...

2012. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A béke jó, jó döntés volt. Lehet, hogy átmenetileg most valami miatt többet kell együtt lennie az apjával. És az sem biztos, hogy utál az apja, és az is lehet, hogy pont most fog megérteni és megkedvelni téged. Legyél türelmes. Időt kell szánni az ilyen dolgokra. Érzésem szerint, neked csak ezt kell tenned. Türelmesen, kedvesen várni.
2012. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

azért mert fontos neki a párja, és nem egy önző barom -.-



Fontos kérdés: Miért utál?

2012. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok gazdag :) És a szüleim lazábban neveltek fel.( Jelenleg minősített hegesztő vagyok egy igen jól kereső cégnél ) Ezt csak azért írom hogy ne hogy férre értés legyen hogy pl nem vagyok egy csöves..:D Megbeszélünk idő pontokat mikorra legyen itthon de sose tartja be.Fél 8kor elmegy ( én 5-re érek haza megbeszéljük hogy 4-re itthon legyen erre haza ér 6ra.Azért békítettem ki hogy ne sírjon az apja után.( Az megint más kérdés hogy az apja állandóan szar engem.+ azt mondja a páromnak hogy költözzön haza.Kicsit félek............................
2012. aug. 16. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaaa, h te vagy a fiú? Olyan lányos picsogásnak tűnt a kérdés. Habár asszem azért vannak női hegesztők is, de nem jellemző... Nos...

Mi az, h megbeszéljük, h 4-re otthon legyen és 6 órára ér haza. Hello, a legjobb úton haladsz affelé, h a párod meggyűlöljön és örökre elhagyjon. Ő nem a te tulajdonod. Felnőtt ember. És ha ő úgy érzi, h 6-ra ér haza, akkor 6-ra ér haza. Miért kellene neki egy órával hamarabb hazaérnie, mint neked? Ő nem cseléd és nem is szakácsnő. Még akkor sem, ha nem dolgozik jelenleg. Ő a párod, akit elvileg szeretsz. Ha főz neked, akkor főz, ha nem, nem. Felnőtt ember vagy, nyilván el tudod látni magad. Ezért utál az apja, mert ő látja, h te milyen ember vagy, h a tulajdonaként kezeled a lányát, és félti. Szergény nő meg szerintem nem látja a fától az erdőt. Biztos már azt is beképzelted, h nem is az apjához jár, hanem megcsal egy másik hapsival (ne is csodálkozz...), és talán még zaklatod is emiatt.

Pfúúú, hogy utálom az ilyen pasikat.

2012. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én is hasonló helyzetben voltam...

Esetleg azt próbálhatod meg, hogy tervezed a továbbtanulást, méghozzá egy olyan irányba ami " apunak " is megfelel.

Kérdés, hogy megéri-e ez neked. Soha nem leszel megfelelő, ezt tapasztalatból mondom, és ha bár egy idő után talán megbékélni látszik, soha nem tudhatod, hogy mikor szúr hátba.

Állíts fel egy értékrendet az életedben, és gondold végig, hogy megéri-e ez a lány azt amit folyamatosan kapni fogsz a szüleitől. Ha igen, akkor kösd fel a gatyád, és tanulj...

2012. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!