Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a családodban hitel?...

Van a családodban hitel? Képesek vagytok fizetni?

Figyelt kérdés
Van, aki kilátástalan helyzetbe került hitel miatt? Milyen típusú a hitel?
2012. aug. 16. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Párom apjának fél fizetését levonják(50.000 Ft körül). Svájci hitel.

Többszörösét fizeti vissza annak, amit felvett.

2012. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az emberek 90 %-ának van. Én 5 éve lakásvásárlásra vettem fel svájci frank hitelt. Úgy gondoltam, hogy inkább fizetem a havi 50ezer törlesztő részletet, mint az albérleti dijat. Most több mint 90ezret fizetek havonta. Szinte mindig le vagyok számlával maradva, mert ha kifizetem a hitelt, akkor örülök, hogy kajára marad pénz.
2012. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem nincs.
2012. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekünk a férjemmel nincs, sem a szülőknek, de unokatestvéreknél van hitel. Van, ahol tudják fizetni, mert jól is keresnek, meg megkapták a cégüktől a hitelkönnyítést, de másik családokban pedig éppen, hogy tudják, van mikor hónapokkal el vannak maradva.

Mi még anyósoméknál élünk (hozzáteszem nem a nyakukon, számlákba beadunk, ételt, italt, tisztálkodó szereket, saját számláinkat mi fizetjük, gyerekünknek mi veszünk meg mindent), de ha külön lennénk, valószínűleg mi is gondban lennénk.

2012. aug. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

szerencsére nincs. egyébként sztem az azért túlzás, hogy az ország 90%-ának van hitele, mert az én ismerőseim többségének nincs. inkább élnek albiban, de legalább nyugodtan alszanak, és nem azon megy a görcs, h mennyit emelkedik az árfolyam.


najó, a telefonomat részletre vettem, de ebben a hónapban lejár. nagyon kemény, havi 3000ft volt :D

2012. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen van. Mi sajnos! Chf lakásvásárlásra. Ha érdekel bővebben, írj privit!
2012. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen van, de szerencsére nem sok. Mi voltunk egyike az utolsóknak, akik svájci frank hitelt vettek fel, 30 körül volt a kezdőrészlet havonta, most kb. 38-40 ezer. Bírjunk, nem okoz problémát, remélem innen nem szökik az egekbe.
2012. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én irtam, hogy szerintem az emberek 90 %-ának van hitele. Legalábbis az én környezetemben nagyon sok embernek van. 5 éve mikor felvettük eszünkbe sem jutott az árfolyam változás. Ma már nem ugranék bele.
2012. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem nincs. Ostobaságra nem is vennék fel soha, mint kocsi, élvezeti cikkek. Lakásra valószínű kénytelenek leszünk, bár jobb volna elkerülni, de jól megnézem hogyan és milyet. Svájci frankra meg egyéb valutára biztos nem.


Párom szüleinek van svájci frakú a kocsira (képesek voltak egy majd' 10 éves suzukit, ami teljes áron lett volna kb. félmilla olyan hitelre venni, hogy kb. már lassan mercire telne az árából, amit kipengettek rá eddig), meg még ki tudja hány kisebb erre-arra. Nem tudom.

A szüleimnek nincsen, mikor volt (majd' 30 éve a házépítésre vették fel), azt is hamar végtörlesztették.

2012. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hajjajj, sjvájci frankos, és a büdös életbe nem tudunk megszabadulni a rohadt autótól emiatt....már a duplája lesz kifizetve...
2012. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!