Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki dolgozott...

Van itt olyan, aki dolgozott nappali OKJ képzés mellett?

Figyelt kérdés

Sziazstok! Ti tudtatok dolgozni okj képzés mellett? Úgy tudom, hogy ugye ott az órákra muszáj bejárni, egyetemen vannak olyan előadások, ahol nem kötelezők és ez ott sokkal könyebben megoldható. Akik jártak már így letudnák írni, hogy csinálta/oldotta meg?

Légyszíves értelmes válaszokat!

Előre is köszönöm!


2012. aug. 16. 22:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó: akkor te levelezőn voltál?

2012. aug. 17. 14:59
 12/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Nem. Mérlegképes könyvelő okj-s képzésre jártam, csak így volt meghírdetve. De egyik koll.nőmnél is így volt, mint nálam. Miért, Okj-n van levelező is?

2012. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Van levelező képzés OKJ-n igen,de az nem ingyenes. csak az első nappali ,iskolarendszerű képzés ingyenes 23 éves korig.Ott sajnos hétkznap kell iskolába járni
2012. aug. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudtam, és nem is vettem észre, hogy nappali képzés érdekli a kérdezőt:-).

Mióta van ilyen?

2012. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom mióta,szerintem elég régóta . A nappali kb olyan mint egy középiskola. Szerintem szörnyű,de érettségi után én sem akartam elpazarolni az 1 ingyenes képzést úgyhogy megcsináltam egyet.
2012. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Még egy kérdésem lenne, bocs:-)

Ez csak azoknak van, akiknek nem volt szakmájuk, hanem gimnáziumba érettségiztek? Vagy szakmával is mehettél ingyenesre?

2012. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából nekem csak az a lényeg, hogy legyen még egy évig diákom, hogy tudjak vállalni diákmunkát, az kb. mind1, hogy milyen okj-t végzek el, csak abból is leginkább 1 évest szeretnék, mert közben meg az egyetemen még lesz egy államvizsgám is és 2 évet okj-val nem akarok sz.rozni, már bocs a kifejezésért.

2012. aug. 17. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!