Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves leszek és nem mehetek...

18 éves leszek és nem mehetek sehová sem. Vagyis néha bulizni igen de könyörgéssel. Lassan 1 éve van barátom és azt se engedik h nála aludjak. Nem tudom mihez kezdjek. Nem bírom már igy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Hát mivel azt nem írtad le, miért nem mehetsz sehová, azt is el tudom képzelni, hogy okuk van rá. MIndjárt 18 vagy, ha nem tetszik a helyzet, önálló lábra lehet állni.
2009. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

de bunkó volt ez előttem szóló!! "taplra lehet állni" blablabla.. neekd meg fel lehet fordulni...


Szóval..szerintem azért nem engednek el, mert féltenek. Az a 18 év még szerintem nem oylan sok,bár már megérthetnéh, hogy kislány se vagy.. :(

2009. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Köszi, de inkább fordulj fel te okés? MEghagyom neked....
2009. júl. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

en 19 eves vagyok megsem mehetek a baratomhoz aludni akivel mar 2 eve egyutt vagyok. ezenkivul cirkusz van mindenert hogy hanykor jovok haza, hogy hova megyek, mindig mindenert. pedig soha nem volt fel perc oka sem anyumnak, hogy ketelkedjen bennem. jo tanulo voltam gimiben, itthon segitettem, segitek most is. fozok mosok takaritok, jol tanultam. baratom orvosira jar, eszleny, emelett kedves udvarias. egyszeruen nem ertem es soha nem fogom megerteni miert akarja elvenni tolem ami nekem jarna...o itthon ul allandoan...ez a baja szerintem:(

sajnos segiteni nem tudok, de legalabb tudod, nem vagy egyedul:)

2009. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 20 éves vagyok, 5 éve vagyok együtt a barátommal. 16 évesen mnetem fel először, de nagy könyörgések árán. Na de 11-kor otthon kellett lennem. 4 éve ugyanaz a barátom, ő az első, nem váltogattam. És nem alhatok ott és ő sem itt. De viszont megengedték, hogy elmenjünk együtt nyaralni. Ahogy eltelik az idő egyre többet engednek, csak türelemmel kell várni. Nem tudom neked milyenek a szüleid. lehetn e nekik magyarázni, hogy már nagykorú vagy, szeretnél menni barátaiddal szórakozni. nem tudom menyire ismerik a barátod, hogy bíznak e benne. DE Kitartás és optimizmus! Örökre nem marad így. Fel a fejjel! :)
2009. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
az előző hozászóló vagyok. elírtam a számokat. 4 éve vagyok együtt a barátommal és 4 éve ugyanaz.
2009. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!