Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt nem értem. Miért nem veti...

Ezt nem értem. Miért nem veti fel a lehetőséget hogy ott aludjak? Miért nem akarja?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, a barátom 20.

Tegnap előtt jöttünk haza egy 5napos nyaralásból természetesen együtt aludtunk, volt szex is, nagyon élveztük, szeretjük egymást.

És semmi baj a szexxel. És ő már előtt egy éjjelt aludt nálam egy kerti bulink miatt, hogy ne kelljen haza mennie éjjel.

És mondta most msnen hogy menjünk el 7végén strandolni és utána este vagy éjjel hazahoz ahogyan szokott,hát ledöbbentem. Most én komolyan én nem aludhatok nála?

Ez elég rosszul esik, azt hittem ilyen nyraalás után minimum eljutunk odáig hogy 7végente egymásnál alszunk, az apjával él, akivel bírjuk 1mást.

Sőt még olykor az apja kérdi minek visz haza éjjel erre a pasim ezt mondja : "Még nem tartunk ott hogy egymánál aludjunk"

De arra jó vagyok hogy d*gjon?? NEMÉRTEM:'(

Beadtam neki hogy nemjó a 7vége nekem programom van, teljesen felháborodott hogy miért nem szoltam előbb. Mondom semmi köze hozzá, erre irja "igen is van mert a barátnőm vagy, azt hittem elöbb szolsz"

Persze ez csak blöff, de akkoris ez letaglózott, hogy ezek után nem aludhatok nála és nem is ajánlja fel:O


2011. júl. 8. 20:26
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg tőle? Az egyenes beszéd célravezetőbb, mint az "azt gondoltam, hogy azt gondolja, hogy azt gondoltam".
2011. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

írja hogy "elmehetnénk strandra este nálunk lefürdünk és hazaviszlek ahogy szoktalak" o.O MIVAN???

Kajak nemértem... ha annyira velem akar lenni miért nem mondja azt hogy "utána meg itt aludhatnál..."

Elég rosszul esik, nem tudom mit gondoljak

2011. júl. 8. 20:28
 3/44 A kérdező kommentje:

még én kérdezzem meg hogy "Miért nem alszunk nálad?"

Neeem, rég rossz ha magától nem ajánlja fel, sosem voltam rámenős típus... az a csendben szenvedős vagyok:( de ezt akkorsem értem

2011. júl. 8. 20:29
 4/44 anonim ***** válasza:
96%

hát ez meglepő. nálam többnyire megelőzte a szexet egy-két összebújva alvás. de ha nem, akkor sem ment haza egyikünk sem "utána". olyan olcsó érzés :S

nem is értem, a szex bizalmilag megelőzi az együtt alvást...?

2011. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
96%
Mondd meg neki, hogy kényelmesebb lenne, ha nála aludnátok, nem kellene furikázni és kipihennétek magatokat. Szerintem meg kell mondani, most nem érti, miért nem mész hétvégén.
2011. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
44%
valószínüleg valami olyan miatt van ami a szobájában van vmi égő neki és nemtudja eltüntetni vagy tökömtudja gondolkozz el azon hogy neki mi lehet a baja(biztos nem te)
2011. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
syerintem meg kérdezz rá,hogy nem-e szeretné,hogy ott aludj.Abbol még nem lehet probléma ha őszinte vagy és ez nem rámenőség.
2011. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a félreértések elkerülése érdekében kérdezd meg tőle nyíltan, hogy miért nem szeretné, ha nála aludnál. Egyrészt te is választ kapnál a kérdésedre, másrészt nem kell blöffölnöd sem.
2011. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

hát most tuti nemérti mibajom, ahogyan láttam msnen nagyon rosszul esett neki, még szerintem egy kis féltékenység is volt a részéről hogy ugyan miért nem vele vagyok 7végén...

De nem értem... sokszor voltam náluk, szeret engem ez biztos, én is őt... de ez rosszul esik:( De ha megmondom akkor meg az van hogy rámenős vagyok meg én szólok és esetleg ő nem akarja, csak azért mert én ráeröltetem ő meg bólint hogy ne legyen sértődés, ez így nemjó.

DE MIÉRT NEM AJÁNLJA FEL??? TIPPEK?

2011. júl. 8. 20:33
 10/44 A kérdező kommentje:
vagy van 1 másik 5letem amitől én is kicsit szenvedni fogok: nem keresem 7végén, nem találkozok vele... és majd rájön hogy annyira hiányzom neki hogy akár aludjunk együtt, mert napközben nem tudna velem betelni... vagy nemtudom
2011. júl. 8. 20:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!