Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vehetném rá anyukámat h...

Hogy vehetném rá anyukámat h megengedje h barátoméknál aludjak?

Figyelt kérdés

21leszek, igen 21 és anyum beleszol mindnembe... nagyon mérges vagyok rá mer tegnsp közölte nem mehetek btomhoz vagyis mehetek de nem aludhatok ott, másik városban lakik ma este mennénk hnap délután jönnénk, voltam már náluk 1x csak most voltak vizsgák és nem volt idöm menni, tegnap végeztem szabad vagyok. Itthon azt se tudom mit segitsek fözök mosok vasalok, sütök..és egyszerüen semmi sincs ami melelttem érvelne

nem engedi h ott aludjak mert szte ez illetlenség, btom anyukája meg tök készükl h megyek meg minden.

anyum szerint korai ott aludni stb meg h ez öt minösiti(anyut) ha én ott alszok..

4honapja járunk tök jol megvagyunk mind2en nagykoruak...de nem tudom mit tegyek nekem ez rossz felnött vagyok és uralkodik rajtam, ha elmegyemk tuti megsértödik és kitagad a családbol v nem tudom

tanács??

ma hivott reggel kérdezi mit csinálok mondom vasalok és mondtam neki telefonban h el szeretnék menni erre közölte ezt már tegnap lezártuk szia....

nem birom ezt:,(


2011. jún. 2. 11:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Menjél. Valamikor el kell kezdeni elszakadni a szülőktől, és ahogy látom, anyukád ezt nagyon nem akarja.
2011. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%
Hát, ha megengeded, hogy 21 évesen parancsolgasson, akkor úgy kell neked. Állj már a sarkadra. Olyan nincs, hogy elenged vagy nem! FELNŐTT, szabad ember vagy, azt csinálsz, amit akarsz.
2011. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Én 33 éves koromig (esküvő) tiszteletben tartottam anyukámék elveit, AMIKOR NÁLUK voltam, az ő házukban. Elfogadtam, hogy maradiak, külön szobában aludtunk a párommal.

Mindezt úgy, hogy tudták, hogy az ÉN lakásomban együtt élünk.

2011. jún. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
de nem akarok vele összeveszni, és annyira rossz h ilyen, mingyár felhivom és megmondom neki, de ha most elmegyek ki fog utálni a családbolS:
2011. jún. 2. 12:03
 5/30 anonim ***** válasza:

*FELNŐTT, szabad ember vagy, azt csinálsz, amit akarsz


Aha, igen. Abból a pénzből csinálod szabadon, amit akarsz, amit megkerestél. Abban a házban, ami a te neveden van, és abban az albérletben, amit te bérelsz.

2011. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
de itt még az alvás szoba sem jött, náluni is igy volt h külön szoba elözö btommal de akkor még kisebb voltam 17-8 éves. jelen pillanatban még az alvásnál megakadt
2011. jún. 2. 12:05
 7/30 anonim ***** válasza:
79%

Rávenni sehogy. Tessék már elkezdeni lázadozni picit!

Az én anyám is ilyen.

A nővéremék nem "lázadtak", hát most ott tartanak, hogy 30, 35évesen nincs párjuk, otthon ülnek és dolgoznak anyám helyett.

Én tavaly már nem bírtam tovább hogy mindenbe beleszól. 1 éve voltam együtt a párommal, mikor elkezdtem hozzájuk járni, ott maradni, mert sokkal jobban éreztem ott magam mint anyám mellett.

Anyám közölte, választhatok közte, és a párom között.

Választottam.

Most igaz, nem szól hozzám anyám, de éppen a közös házat építjük párommal, jó suliba járok - előtte abba kellett járni ahová anyám akarta, és borzalmasan éreztem ott magam.

Még 2 hétig kell kibírnom anyósék mellett, és költözünk.

Soha életemben nem voltam még ilyen boldog :) 21/L

2011. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

szüleimmel lakok.

van pénzem, ösztöndijbol nem tölük kérnék az tura sem.

albérletet nem birom megoldani mert suli melett nem birok dolgozni mivel reggel 8tol este fél6ig szoktak oráim lenni mert sok gyakorlatom van.

nem is azon van a hangsuly h én most oda megyek vasárnapig meg ilyenek.

meg eddig az volt a lemezen h addig nem mehetek amig le nem vizsgázok, tessék meg csináltam mindent sikerültek is erre meg megint mást mond-.-

2011. jún. 2. 12:07
 9/30 anonim ***** válasza:
Nem fog kiutálni, de az ilyen hajthatalan embereknek radikális megoldás kell. Egyszer elmész "engedély nélkül", akkor látja, hogy nem tud téged korlátozni. De mondd is meg neki mindenképp, hogy egy kicsit szeretnéd a saját életedet élni, és ez nem fog végleg elszakítani tőle.
2011. jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

12:07 de neked már éretebb a kapcsolatod, hiszen 1évet vártál, én meg csak 4honapja vagyok vele, nagyon szeretem jobban mint bárkit de anya szerint ez komolytalan kapcsoalt meg együtt alvás...

mondtam neki h nem kell ahoz együtt aludn ih megtörténjen...,eg hát ha elmennék ott aludnék azér annyival megtisztelem már a szüleit h én nem kufircolni mentem.szégyelném is magam ha másnap ugy kéne a szemükbe nézni

2011. jún. 2. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!