Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról, h a...

Ti mit gondoltok arról, h a párom a szüleivel megy nyaralni? ők szépen eltervezték és engem kész tények elé állítottak. Mikot megyünk kivel és kész. Én nem vagyok hajlandó de menni a de a párom a lányával elmegy. Ez milyen dolog?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 16:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a párod meg akart lepni? Vagy túl naiv vagyok?
2012. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sikerült is meglepnie azzal, hogy elmegy nélküle...
2012. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem az bánt,h nem szerveztek be engem is.Hanem az ,h el tudnánk menni nélkülük is 3-an.Eredetileg ugy volt megbeszélve,h 3-an megyünk de most kitalálták ,h ők is jönnek.És nem kérdeztek meg engem,h ehez mit szolok.Hát ez a legnagyobb bajom.A Másik ,h nem vagyunk valami jó kapcsolatban.amugy 29 éves vagyok és lassan 4 éve vagyunk együtt.Az ,h ki fizetni hát közösen, de nem állunk olyan rosszul anyagilag,h ne tudnánk elmenni bárhova is nélkülük.És ez zavar a legjobban
2012. aug. 19. 09:34
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

No én ezt vontam le. A párodnak van egy lánya az első házasságából, akit a nyári láthatáson nyaralni visz. Velük mennek a nagyszülők, mert ők is szeretnének az unokával lenni, mivel nekik külön láthatás nincs. Te nem akarsz menni a szülőkkel, akik pedig vér szerinti nagyszülők, csak a pároddal, de mivel muszáj, megtűrnöd, hogy a gyereke is menjen.

Ez a nyaralás NEM rólad szól, a párodnak és a szüleinek első a gyerek, ami nagyon helyes, normális gondolkodásra vall. Ne menj el tönkretenni a nyaralásukat és a kapcsolatukat! Ha elvált apához mentél, vedd tudomásul, hogy a gyereke az első, ha igazi, jó apa. Ez így helyes!

2012. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!