Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bántalmazzák barátnőmet és...

Bántalmazzák barátnőmet és anyját az anya szeretője, de titkolják mert félnek. láttam a nyomokat meg volt hogy félholtra verve találta az anyát meztelenül pénzüket mar regebb ota tart a lányt 2 hónapja ismerem mit tegyek nem lehetek mindig velük?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Amikor a srác megveri őket (főleg félholtra) akkor mentőt hívni, látleletet venni,és menni a rendőrségre.

Ha hagyják magukat ,akkor nem is kell csodálkozni,hogy a pasas mindig megveri őket.. Tessék elmenni a rendőrségre feljelentést tenni.

2012. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Jelentsd fel a vadállatot!!! Hívd át az anyját meg a barátnődet amig kimennek a rendőrök.
2012. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Hívd fel rá a figyelmet, hogy csak a csicskák, vernek nőt, ha nem tetszik neki, esetleg hőbörög, (támaszd meg az állánál):)
2012. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem,hogy ilyen esetben miért nem tesznek rögtön feljelentést. Inkább megvárják,hogy ténylegesen tragédia történjen? Így sokkal több félni valójuk lesz ha nem is próbálnak ellene tenni
2012. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
A barátnőd anyja megérdemli,ő választott ilyen szeretőt,viszont a barátnődet azért sajnálom.Mit tehetnél vagy tehetnének?Go rendőrséghez,mi itt nem tudunk segíteni
2012. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Használj írásjeleket.
2012. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!