Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok ennek örülni?...

Miért nem tudok ennek örülni? Ti örülnétek ennek a helyemben? Velem van a gond?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.Teljesen normális életem volt egészen addig,amíg a szüleim el nem váltak.Ez egy éve történt.Apa elköltözött egy másik nőhöz,akinek van két gyereke és most őket neveli.Velem is találkozik,de nagyon ritkán.Én már sajnos eléggé elhidegültem tőle..

Anyának új párja van.Én ennek örülök,mert tényleg nagyon rendes,mindenben segít nekünk és támogat minket.Viszont most kiderült,hogy anya terhes,aminek én egyáltalán nem tudok örülni.Amikor kisebb voltam,mindig kértem a szüleimet,hogy legyen egy testvérem,de nem jött össze és az idő elteltével már nem is szerettem volna.Megszoktam egyedül.Most viszont van két mostohatestvérem és most lesz egy féltestvérem is..

Őszintén,attól félek a legjobban,hogy ő mindennél fontosabb lesz és mivel eléggé rossz anyagi helyzetben vagyunk most,félek attól is,hogy a későbbiekben az egyetemet sem fogom tudni majd fizetni.Így is van anyának tartozása,nem is kicsi,ráadásul most nem is dolgozik,mert az előző munkahelye megszűnt.Azóta nagyon sok munkahelynél próbálkozott már,de eddig még sehova sem vették fel..

Velem van a gond,hogy nem örülök ennek? :(


2012. aug. 19. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem veled van a gond, észérvek és anyagiak miatt aggódsz, lehet hogy ha jobban állnátok anyagilag nem aggódnál, az is normális lenne ha féltékeny lennél egy kicsit. De szerintem ha ott lesz a kisbaba te is imádni fogod:)
2012. aug. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
amikor én 30 éves leszek,ő még csak 15..
2012. aug. 19. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem felelőtlenség volt bevállalni a gyereket a tartozás mellé, de ők tudják. egy ideig biztos az lesz, hogy a baba lesz az első és te a második, de próbáld meg kivenni a részed a gyerek körüli munkában(pelenkázás ilyenek). hátha meg fogod szeretni.
2012. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van 2 bátyám 34-35 évesek, én 20 vagyok.Teljesen jó volt,mikor még mind együtt éltünk.Mi ezzel a gondod?

Aggódsz,mert anyud nem fogja fizetni az egyetemet?Nem gondolkodsz még a diák melón?

Szerintem is szeretni fogod a kicsit,ha majd meg lesz.

2012. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Párom tesói most 4 és 2 évesek, és imádja őket (Ő 20 éves). Nem tudom milyen viszonyuk lesz ha nagyobbak lesznek a babák, persze biztos nem olyan mint nekem húgommal, köztünk másfél év van, de biztos jól meglesznek. Te is szeretni fogod, amíg kicsi azért, később meg majd elválik. Ha nem is lesz olyan szoros kapcsolatotok, biztos jó lesz, még lehet hogy jobb is mint nekem meg tesómnak, mert a veszekedős/féltékenykedős-rivalizálgatós részek kimaradnak.
2012. aug. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd, apukád fizet utánad gyerektartást, ami elvileg a tiéd. Való igaz, hogy egy kicsi gyerek sokba kerül, de azért nem annyiba. Ha téged zavar ez a kérdés, akkor beszéld meg anyukáddal, hogy amit apád fizet, azt osszátok ketté, és a felét kezdd el spórolni. Szerintem ez elég járható. Én inkább azon aggódnék, hogy folyton rámhagynák a gyereket, és nem tudnék elmenni sehova se mert vigyázni kell rá :) Szóval ezt is jó, ha előre megbeszéled, hogy hetente mennyit lehet max a te gondodra bízni.
2012. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!