Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós gond. Mit tegyek? Ti...

Anyós gond. Mit tegyek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy anyósom mindent rámhagy.Nem segít semmiben.

Most épp kitanul egy másik szakmát, ami szép és jó, de semmit nem csinál otthon.Én mosok főzök takarítok 4 emberre!!! Egy átlagos nap volt a tegnapi is, mikor is hazaértem 9 óra munka után, és nem volt otthon kaja, igy megföztem, de előtte rendet kellett rakni a konyhába mert mozdulni nem lehetett a kupitol.Aztán elmosogattam kb 2 órámba telt annyi mosogatni valót csináltak.Ekkor már 8 óra volt.Közbe apósom kért kávét főztem neki megcsináltam odaadtam, ha inni kért odaadtam, míg ő fekve tanult.

Aztán indultam vasalni, 10kor fejeztem be a vasalást, mikor is megszólal hogy köszöni mindezt.

Ez eddig oké lenne.De! Hónapok óta igy megy, soha nem köszönte meg, most is csak apósom előtt, és ugy hangzott mintha "köszi hogy most az egyszer megcsináltad helyettem" et jelentene.

Teszem hozzá én is tanulnék, mert én is másodszakmát tanulok, de nincs időm, és meg fogok bukni.Mert mindent helyette kell csinálnom de azt senki nem kérdzte meg hogy én hogy fogok boldogulni!!!Ugy kellett neki szolnom hogy légyszíves takaritsd ki a hűtöt mert nincs rá időm és muszály lenne!! Az ő háza az ö dolgai de én tartom rendbe de az se jó mert mindig megkapom hogy kupi van, és hogy nem igy szokta ezt meg azt csinálni!!!!

Na most mit tegyek??Nem tudunk még elköltözni, de én ezt már nem birom idegekkel, egyszer beszólok neki azthiszem.



2012. aug. 10. 13:23
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
JA elfelejtettem mondani hogy ők 7 kor elmentek rokonokhoz 10 kor jöttek haza.Szóval tudott volna segiteni ha akar.
2012. aug. 10. 13:25
 2/36 intrepid ***** válasza:
16%
Teher alatt nől a pálma.
2012. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkivel csak annyit lehet megcsinálni,amennyit enged.
2012. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Ez igy megy napról napra.....Megbolondulok, félek hogy rámegy a kapcsolatunk. Én mindezt szivesen csinálnám, ha nem 100%ban az én nyakamba lenne, és jó lenne ahogy én akarom, de nem az én házam, igy ő szabja a határt. De ez már sok,Mivel apósom vidéken dolgozik nincs minden nap otthon, igy nem látja, de mi nem mondunk neki semmit mert akkor összevesznének, mi nem akarunk a kapcsolatuk elrontója lenni.

A sajátomat persze szívesebben csinálnám, de megteszem ezt is. Csak fáj hogy rám sose gondol senki a páromon kívül nekem mindig alá kell rendelnem magamat más kedvéért. Mire hajaött apósom még az ö szobájukat is én takarítottam ki, miközbe anyósom híradót nézett felpóckolt lábakkal..Ő 6 órában dolgozik. 12 kor otthon van.Mért nem segit kicsit se?

2012. aug. 10. 13:31
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy neked is tanulnod kell és csináljatok beosztást kinek mikor mit kell csinálnia.
2012. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Ha én nem csinálom akkor senki! Komolyan kipróbáltam már, Hetekig ott ált a vasalnivaló. És mikor apósom hazajött ělbeszélgettek velünk" hogy segítsünk többet. Akkor szerveztük az esküvőt, amibe szint ugy nem segitett egyik se.Saját pénzből, saját magunk csináltuk..De a vendéglistát át akarták irni. Kiborultam...
2012. aug. 10. 13:33
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
A férjedről egy szó sem esett.
2012. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet elmondani nekik, hogy ez neked sok?
2012. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Nem mert, ő is 8 órában dolgozik, mellette még eljár máshova is, hogy fizetni tudjuk a számlákat, és félre is tudjunk rakni.Ő segit nekem mikor tud, mikor mosogatok pl ő törölget és pakolja el máris..

Mindig rászól az anyjára ha olyat mond nekünk.De tudod amikor szinte csak megtűrt személyeknek érezzük magunkta akkor nehéz kiállni magunkért. A multkor összevesztek és teljesen máshogy lett beállítva a dolog apósom előtt. Ha mi elköltözünk nagyon szerényen havi 0ra kijönnénk, de anyósomék nem. Igy muszály nekünk maradni még egy darabig. Apósom amugy rendes, most is fürdőszobát épít nekünk.Igy már majdnem külön lakrészünk van.

2012. aug. 10. 13:40
 10/36 anonim ***** válasza:
85%
2órát mit tudtál mosogatni?bocs hogy ezt emelem ki de ezen megakadtam.
2012. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!