Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gond az, hogy a...

Szerintetek gond az, hogy a későbbiekben nem tervezek családot alapítani, hanem magam szeretném élni egyedül az életem?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és sokszor elgondolkodtam, hogy szerintem alkalmatlan lennék tartós párkapcsolatra, én amolyan "örökmozgó" vagyok, szeretem az újat, a kihívást. Szeretném, ha nem kellene senkinek felelnem, ha elmennék szórakozni, és neadjisten történne "valami", akkor nem kellene senkinek magyarázkodnom. Bejárnám a világot, és tervek szerint a pénzkereséssel és a jól megérdemelt kikapcsolódással szeretném az időmet elütni. Sosem voltam az a szerelmes típus, és a gyerekeket sem kedvelem túlzottan annyira, hogy esetleg sajátom legyen.
2012. aug. 12. 13:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
énis így tervezem.. engem folyton csesztetnek érte anyámék... de nem érdekel.... 18l
2012. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%

én is így szeretném leélni az életem,se gyerek,se férj nem kell,de mindenki csesztet ezért-de tojok,ez az én döntésem

21/l

2012. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
miattatok fognak eltűnni a fehérek :D
2012. aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%

Miért lenne gond?Jó...tudom...társadalmi elvárások.De nem lehet mindig mindenkinek megfelelni,és ha te úgy érzed,hogy ez az életforma az életcélod hát legyen!A te életed,úgy kell élned ahogy szeretnéd.Senkinek semmi köze nincs hozzá,hogy miért így élsz.

Bár megjegyzem még nagyon fiatal vagy és ez a hozzáállás még valószínüleg változni fog.Tudom mert 18 évesen még én is sok mindent másképp láttam/gondoltam,mint most 29 évesen. :)

2012. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

nekem 18 éves koromtól kezdve volt egy 3 éves kapcsolatom, most ért véget nemrégen, azóta érzek teljesen ilyet

utazni szeretnék, külföldön minél több helyen szeretnék munkát vállalni, kipróbálni, tapasztalatokat gyűjteni, sok barátot szerezni és nyelveket tanulni


a minap gondoltam bele komolyabban, hogy fura, de eddig fel sem tűnt, hogy a jövőbeli terveim között nem szerepel pasi, gyerek stb. ezvan

2012. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%
Én is igy tervezem az életem!
2012. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

Nem gond, csak kérlek, nagyon kérlek, ha van benned egy kis jó érzés, sose járj rendes, kedves normális lányokkal, főleg ne többel egyszerre. Az ilyen kalandorok mindig pusztítást hagynak maguk után, már héthatáron túl vannak, nem is sejtik, hogy mögöttük hány tengernyi könny hömpölyög.

Sok szerencsét! :)

2012. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

1425 el értek egyet...

Amúgy szerintem fogtok, fogunk változni, nekem elég hullámzó ez most...De inkább most akarjak, akarjunk ilyet, mint elválva, gyerekkel...

2012. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%
18 évesen természetes, hogy így gondolkodol. Menj, láss világot, légy független és szabad, éld a saját fiatal életed. Pont ez a szép a fiatalságban, hogy olyasmit teszel, ami később már úgysem lesz módodban. Fiatalság, bolondság! De nagyon jó bolondság... És milyen rövid...
2012. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%

Ha neked nem gond, másnak se...

De akkor tényleg messzire kerüld az érzelmesebb lányokat, és mindig előre tisztázd, hogy milyen életet élsz, mert úgy a korrekt.

De 18 évesen még nagyon-nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy biztos lehess benne, milyen élet tesz boldoggá 5-10-20 év múlva.

2012. aug. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!