Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire ciki az,...

Szerintetek mennyire ciki az, ha egy 20 éves lány a szüleivel megy mindenhova?

Figyelt kérdés
Vásárolni, étterembe, koncertre, nyári fesztiválokra, belvárosi sétára gondolok. Ilyenkor az emberek azt gondolják magukban, hogy biztos nincs pasija és nincsenek barátai? Vagy ez másoknak nem is tűnik fel?
2012. aug. 19. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem ciki. Én fogorvoshoz meggyek mindig Anyuval. 25L
2012. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Ha jó fejek akkor nem ciki.De azért nem mindenhová velük kéne.Nincsenek barátaid vagy ronda vagy,hogy mással nem tudsz?Amúgy meg az embereknek szemet szúr az ilyen bármennyire is nincs igazuk..
2012. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki,csak furcsa egy kicsit! Akármennyire is jó fejek a szülei az embernek,20 évesen nem arra szoktak vágyni a fiatalok,h mindenhova a szülővel menjenek. Nincsenek barátaid?
2012. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt Ausztriában is így szokás, egyáltalán nem ciki.
2012. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor vágyom arra, hogy anya vagy apa elkísérjen ide-oda ahova már egyedül is mehetnék, pedig van barátom és barátnőim. Szóval szerintem, nincs ezzel semmi baj.


19/L

2012. aug. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem ciki,honnan hallottad ezt?Média?
2012. aug. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

én imádok a szüleimmel menni szórakozni...sokszor is szoktunk...persze ezenkívül a barátaimmal is megyünk a völegényemmel.de a szüleimmel is nagyon szeretek és sokszor előfordul :)

24L

2012. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd csaj 35 éves, brutálisan jól néz ki, de mindig anyukájával mászkál. Szerintem neki ő a legjobb barátnője. És nem ciki.
2012. aug. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy a szüleiddel mész ezekre a helyekre, az nem gond. Ha ennek tényleg az az oka, hogy nincs senki másod rajtuk kívül, még barátok se, az már elgondolkodtató...
2014. jan. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!