Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnatok ebben a...

Ti mit gondolnatok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Apu es anyu elvaltak 10 eve,en 17 vagyok.

Apuval hetente 1x talalkozom,meg nem sokat torodik velem,de meg szoktam.

A lenyeg,hogy apunak van 2 munka tarsa,akiknek gyerekuk is van,es mostanaban ugyan ara a helyre jarunk szorakozni,es az utobbi idoben mindig koszontek,beszelgettek velem,ami oke is volt.De most utljara elkezdtek fogdosni,simogatni, a baratommal vitatkoztak,verekedtek is.Meg mondtam apunak,hogy mit csinaltak,apu felcseszodve azt mondta,hogy lealitsa oket,es,hogy beveri a szajukat stb..En elhittem,de tegnap megint ott voltak es ujbol simogattak,es azt mondtak,hogy beszeltek apuval es apu mondta,hogy semmi gond,csak folytassak,es VIGYAZZANAK RAM.Uristen.Ugy erzem soha tobbe nem akarom latni apam.


2012. aug. 19. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barmok kamuztak és beszélj Apuddal, hogy mi volt.
2012. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem hazudott a két k*&sög... inkább apádnak higgyél
2012. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
még is miért verekedtek a barátoddal?ha meg fogdosnak küld el őket a fenébe,esetleg ha bedurvulnak,rúgd az 1iket tökön.mindjárt felnőtt nő leszel,sokszor fogsz ilyen emberekkel találkozni,meg kell tanulni kezelni az ilyen helyzeteket.egyébként is,mire számítottál?apád nem fog csinálni semmit,ami meggátolná őket.állj a sarkadra...
2012. aug. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!